masaj ve bireysel öneriler

İstanbul Anadolu yakasında  Siz değerli ziyaretçilerine özel zayıflama etkili masaj hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Diyetisyen Terapist Hülya Kaşar ve ekibi için sürekli yeterliliğin sağlanması, gelişme ve bilgi aktarımının önemli olduğunu düşünmektedir. Zengin ve yüksek kalite diyet programları sunmak ve her daim hassasiyetle kurumsal ilkeleri uygulamak konusunda amacımızdır.

Diyetisyen Terapist Hülya, hastaların sağlıklarına kavuşmaları için yardımcı olmak ve pozitif sonuçlar sağlamak için titizlikle seçilmiş beslenme alışkanlıkları ve özel masaj uygulamaları ile bireysel önerilerin geliştirilmesini teklif eder. İlk olarak hasta profilini oluşturarak müşterimizin özel ihtiyaçlarına cevap verebilmek için öncelikli olarak kişisel algılamalarının saptanmasını ve bunun sonrasında oluşturduğumuz diyet ve masaj uygulama programımızdan onlara uygun olanın en iyisini önermeyi hedeflemekteyiz.

anadolu yakası avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu uluslar arası masaj salonu masaj cihazları

istanbul maltepe masaj salonu

Sağlıklı yaşam alışkanlıklarının doğru masajların yöntemlerini onlarla paylaşımıyla gelişmesini destekleyecek ve sporculuğu destekleyecek olan Diyetisyen Terapist Hülya, kişisel tedavi protokollerinin tasarlanması ve sağlıklı bir yaşam tarzının oluşturulmasını amaçlamaktadır. Günlük ve haftalık beslenme ve masaj uygulama planları çalışarak en etkili diyet ve değişiklikleri mevcut şartlara göre uygulayarak beklentilerinizi karşılamak amacıyla programlarımıza güncel titizlikle uygulamayı arzulamaktayız. Kiloları ile sorun yaşayan bireylerin birçok farklı yöntemler ile bu sorundan kurtulmaları mümkündür ve masaj uygulamaları ile desteklendiğinde oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilebilir  o yüzden G5 Masajı, farklı masaj başlıklarıyla gerçekleştirilen işlemlerden birisi olan bu yöntem, selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Darbeli masaj olarak da tanımlanan bu aletli yöntemi sayesinde diyet ve spor ile verilemeyen inatçı yağların vücuttan atılması gerçekleşmektedir. Kilo vermenin yanı sıra; yorgunluk sebebiyle kaslarda biriken laktik asitin atılmasına da yardımcı olmaktadır.

Herhangi bir tıbbi operasyona gerek kalmadan yapılan bu masaj ile vücuttaki ödem atılabilmekte ve yağ dokusu azaltılabilmektedir. Bu uygulama yöntemi zayıflama veya kilo verme yönteminden daha çok selülit azaltma veya masözler tarafından vücut şekillendirme amacıyla kullanılmaktadır. İstanbul masaj merkezi İşlemlerde kullanılan ritmik g5 masaj ile vücuttaki kan dolaşımı hızlanmakta ve vücut toparlanmaktadır. Bu masaj vücudun her bir noktasına özel olarak uygulanabilir ancak en çok kullanılan alanlar; kalça, üst bacak, kol ve popodur. Daha etkin kullanım yeri selülitli bölgelerdir. Bu Maltepe g5 masaj cihazının her cilt için kullanılabileceği hassas başlıkları mevcuttur. Bu uygulamayı yapan uzman kişi hastaya özel olarak cihaz başlığı kullanmaktadır. Bu uygulamadaki kullanılan istanbul g5 masaj başlığı döner hareketlere sahiptir ve yukarı aşağı olacak şekilde hareket etmekte ve hedeflenen sonucu en iyi şekilde g5 masajı gerçekleştirmektedir. Derin kan akışını tetikleyen g5 masaj aleti, vücuttaki hassas alanları rahatlatmak içinde kullanılmaktadır.

Leave a Reply