Ay Işığı Spa Masaj & Güzellik

İstanbul Ay Işığı Spa Masaj & Güzellik Bakım Salonu, 2013’de kurulmuş olup, İstanbul , maltepe bölgesinde eşsiz masaj hizmetleri ile günümüzde faaliyetini sürdürmektedir. İstanbul Ay Işığı Spa Masaj & Güzellik Bakım Salonu olarak, Anadolu yakası bölgesinde çok farklı ve orijinal masaj hizmetlerinin sunumunu amaçlamaktayız. Kaliteli hizmetimizi vermek adına, modern teknolojik ekipmanlar ile donatılan konforlu klasik masaj salonumuzda siz değerli müşterilerimize profesyonel şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimize sağlık ve barış için profesyonel bir rehberlik sunmak için, Uzman termal masaj terapistlerimiz ile beraber çalışıyoruz. Güvenle kullanılabilen %100 doğal ev yapımı ürünler kullanıyoruz; esnek ve sağlıklı vücut esnekliği temel amacımızdır. Ayrıca iyi bir beslenme alışkanlığı satın almaya çalışıyoruz ki, vücudunuzu sağlıklı ve güçlü tutabilesiniz diye sizlere her gün yeni programlar sunuyoruz. Müşteri memnuniyetimiz her zaman öncelikli, bunu sağlamak adına profesyonel hünerimizi ortaya koyuyor ve destekleyici eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

masaj spa merkezi google masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj instagram masa istanbul masöz masaj salonu

istanbul masaj ve spa merkezi

Personelimizin size sunacağı eşsiz bireysel hizmetlerden her zaman en iyisini almanızı istediğimizi aklınızda bulundurmanızı sağlıklı bir yaşamadaki güzel görüntünüzün sadece yakından özel olarak ilgilenmeyle elde edebileceğinizi bilmenizi istiyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve bize destek olmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Ay Işığı Spa Masaj & Güzellik Bakım Salonu olarak misyonumuz, siz değerli müşterilerimize unutulmaz bir masaj deneyimi yaşatmaktır.

Sizlere özel olarak seçtiğimiz bazı masaj uygulamalarız sizlerin rahatlaması için oldukça etkilidir.

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, yukarıda açıkladığımız her iki tekniğe de benzer vuruşlar kullanması nedeniyle İsveç masajıyla biraz örtüşür. Bununla birlikte, tahmin edeceğiniz gibi, kas dokusunun iç katmanlarını hedeflediği için İsveç masajına kıyasla çok daha fazla basınç uygulamayı içerir. Derin doku masajı deneyimi diğer tekniklere kıyasla tipik olarak daha az rahatlatıcıdır, bu nedenle masaj konusunda biraz rahatsızlıkla başa çıkabilen insanlar için uygundur diyebiliriz. Yine de The Scientific World Journal’da yayınlanan 2014 tarihli bir araştırmaya göre, bu masaj türünün potansiyel getirisi, kas gerginliğinde bir azalma ve kronik ağrıdan muzdarip olanlar için önemli ölçüde rahatlamadır.

Shiatsu Masajı

Geleneksel bir Japon masajı olan Shiatsu, vücuttaki gerilimi azaltmak ve kan akışını iyileştirmek amacıyla belirli bölgelere, nispeten derin basınç uygulamak için parmakları, başparmakları, avuçları ve bazen dirsekleri kullanmayı içerir. Bu masaj tekniği Qi’nizi (yani enerji akışını) düzenlemek için Doğu akupresür ilkelerine dayanır ve Tokyo’daki St. Luke’s General Hospital’da yapılan bir araştırmaya göre, bel ağrısını hafifletmek gibi çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Bununla birlikte Shiatsu’nun faydaları üzerine yeterince bilimsel araştırma olmadığını belirtelim. Uygulama sırasında biraz canınız acısa da eğer sağlıklı biriyseniz; yani masaj yaptırmaya engel bir sağlık koşulunuz yoksa denemekten kesinlikle zarar gelmez.

Refleksoloji

Refleksoloji eller, ayaklar ve kulaklardaki belirli basınç noktalarının vücuttaki diğer organlara karşılık geldiğine dair geleneksel Çin inancı etrafında şekillenen bir masaj türüdür. Bir refleksoloji masajı sırasında, çeşitli sağlık yararları elde etmek için bu noktalara basınç uygulanır. Bununla birlikte, iddia edilen faydaların çok azı bilimsel olarak desteklenmektedir ve söz konusu ciddi sağlık sorunları olduğunda, refleksoloji kabul edilen bir tıp şekli değildir. Yine de, tıpkı yukarıda da açıkladığımız gibi bir refleksoloji masaj seansı da oldukça risksizdir. Çünkü özünde sadece özel bir tür ayak masajıdır. Dolayısıyla stres ve kaygıyı hafifletmenin etkili bir yolu olabilir.

Leave a Reply