Kalite her zaman önemlidir

Spa Masaj Medikal Terapi Uzm.Dr Meral Kerkenez Bedensel Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlık Merkezi, 2002 yılından beri İstanbul, Maltepe spa masaj merkezinde vücut masajı tedavisi şeklinde terapi hizmetleri sunmaktadır.

Kaliteden ödün verilmeden fiziki tedavi uygulamaları ile şifa dağıtan Dr.Meral Kerkenez . Uzun süren bir medikal eğitiminin ardından pıratik uygulama alanlarını da geliştirmiş olan Uzm.Dr Meral, son teknoloji ile donatılan spa masaj uygulama sağlık merkezi ile vücudumuzda oluşan sıkıntılar ile yakından ilgilenerek değerli misafirlerine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Dr.Meral Kerkenez kaliteye, hijyene ve kaliteli hizmet politikalarına ne kadar önem verdiğini her zaman göstermiştir. Tüm personelin sağlık uzmanları tarafından eğitildiği ve her türlü hijyen ve tertip koşullarının yerine getirildiği bu spa masaj merkezi, çevreci hijyen politikalarına da özen göstermektedir.

Dr.Meral Kerkenez yılların tecrübesi ile onu ziyaret edenlerin aldıkları en isabetli önerileri sayesinde iyileşmeleri için gerekli desteği vermeyi amaç edinmiştir. Uzmanlık alanları arasında fiziksel rehabilitasyon, vücut masajı, akupunktur, tuz banyosu, bitkisel spor rehabilitasyonu, klasik masaj, medikal terapi, altın masaj,kral masajı, swiss masaj, şişli masaj, hacamat, sağlık ve wellness güzellik bakımı ve ürünleri satma ve uygulama programları, postur analizi dahil olan merkezi hizmetleri mevcuttur.

Nöral Terapide Dr.Meral Kerkenezin verdiği tedavi uygulamalarından  oluşan masaj hizmetleri, hassas bir şekilde en kaliteli sonuçları sağlayarak değerli ziyaretçilerini oldukça memnun etmeyi hedeflemektedir. Olumlu sonuç odaklı yaklaşımları ile yoğun bir şekilde çalışan ekipleri, kendisini geliştirmekten ve sürekli araştırmalar yaparak sektöre yeni kazanımlar sağlayan bir spa masaj uygulama merkezi haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetine verdikleri önem nedeniyle her zaman olumlu yorumlar alan ekipleri ile siz değerli misafirlerine daha sağlıklı yarınlar için yardımcı olmaya devam etmektedirler…

Leave a Reply