Bebiş Spa Masaj Merkezi

İstanbul Bebiş Spa Masaj Merkezi Kurulduğu 2011 yılından bu yana sağlık ve spa sektöründe İstanbul’da sundukları özel hizmetler ile birinci seviye çalışmalar yürütmektedir.

Biz Bebiş Spa ve Masaj uygulamaları konusunda uzman personelimiz aracılığıyla gerekli eğitimleri alarak farklı özellikte uygulamalara ait pek çok spa ve masaj tesisi ile hizmet vermekteyiz. İster tek kişilik ister çift kişilik olarak bütün taleplerinize cevap verebilmek adına özel olarak tasarlanan bireysel spa masaj teknikleri tesisleri hizmetlerimizin keyifli ve güvenli olması için modellenmiş olarak sunduğumuz hizmetlerimizdir.

İçerisinde deneyimli terapistlerimiz tarafından sunulan Masaj, Sauna, Havuz, Jakuzi, Hamam, Gözlem, Termal odalar, vb. hizmetler ile konukları her şeyden önce sağlık ve refah alanında desteklemekle birlikte; sanatsal faaliyetler, sosyalleşme ve planlanmış aktivite oturumları ile bir artı sunuyoruz. Konuklarımızın enerji seviyesini arttırmakta, bir dinlenme merkezi olarak onları hafifletmeyi, doğal yaşamsal koşulları gözeterek, yeniden oluşturmayı hedefleyen, temiz hava plajları, masaj odaları ve sohbet günlerine ek olarak, doğaya dokunmak isteyen herkes için zihin ile beden bakımı için size destek vermenin heyecanını yaşamaktayız.

istanbul spa masöz avrupa yakası masöz google masaj salonu twitter masöz instagram masaj

İstanbul maltepe masaj salonu

Bu hedeflerimize kolayca ulaşmada sunduğumuz geleneksel ve modern teknolojik alt yapılarımız konuklarımızın dengeyi korumasına yönelik etkin, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizle sizlere maksimum destek sağlamaktayız. Sağlıklı, ekonomik ve spor ortamları ile İstanbul Bebiş Spa Masaj Merkezi, hijyenik ve mükemmel hizmet kalitesi ile İstanbul halkına ve hatta farklı kentlerden misafirlerimize eşsiz hizmetler sunmayı amaçlıyor.

Sizler için geliştirdiğimiz özel masaj uygulamalarımız arasında bulunan Prenatal Masaj uygulamasının özellikle hamile bayanlar için tavsiye ettiklerini zira hamilelik döneminde hormonsal dengesizliğin getirdiği aşırı stres dalgalarını dizginlediğini belirtiyorlar peki bu masaj uygulamasının başka etkileri var mı?

  • Maltepe Prenatal Masaj Uygulaması Nedir?

    Terapistlerimizin çoğu bu masajın vücudunuzdaki stres hormonlarını azaltabileceğini ve kaslarınızı gevşetebileceğini söylüyor. Ayrıca masaj, hamileyken çok önemli olan kan akışını artırabilir ve lenfatik sisteminizin toksinleri vücudunuzdan akıtarak en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

    Hamilelik döneminde düzenli doğum öncesi uygulanacak masajları sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uykusuzluk, eklem ağrısı, boyun ve sırt ağrısı, bacak krampları ve siyatik rahatsızlıklarını da hafifletebilir. Maltepe spa masaj merkezi uygulamasına ek olarak, el ve ayaklarınızdaki şişliği azaltabilir, karpal tünel ağrısını hafifletir ve baş ağrıları ve sinüs tıkanıklığını azaltır. Bazı bilimsel çalışmalara göre, masaj ilaç kullanmadan da depresyonu kaldırabilir.

    Maltepe Prenatal masajlar, hamilelik dönemizde geçirdiğiniz anatomik farklılıklara göre uyarlanır. Böylece klasik masajdan farklı olarak büyüyen karnınıza göre konumlandırılırsınız. Doğum öncesi yapılan özel masaj sırasında bacaklarınızda derin dokunun çalışmasını beklememelisiniz. Kibar basınç güvenli olsa da hamileler kan pıhtılarına karşı hassastır. Bu nedenle herhangi bir sorun oluşmaması için böyle bir uygulama yapılmaz. Bireysel Maltepe masaj uygulayıcınızla da bu anlamda iletişimde kalmanız rahatlamanızı ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

Leave a Reply