Masajın Hem psikolojik hem de fiziki etkileri

İstanbul Masaj Ve Diyet Merkezi, Diyetisyen ve Terapist Bengü Hülya Kaşar ve Berna Balçık tarafından İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında kurulmuştur. Firmamızda diyet programları hazırlamak amacıyla diyetisyenler ve uzmanlar her gün çalışmaktadır. İstanbul Masaj Ve Diyet Merkezi Sağlıklı beslenme ve egzersizle ilgili verimli sonuçlar almak mümkündür.

Diyetisyen ve Terapist Bengü Hülya Kaşar ve Berna Balçık, Modern dünyada obezite arttıkça ve insanlar sağlıklarını korumak için harekete geçerken İstanbul Masaj Ve Diyet Merkezi olarak hedefimiz müşterilerimizi desteklemek ve onları yüksek kaliteli beslenme programlarına dahil etmek, etkin egzersiz planlarını uygulayarak sürekli motivasyon sağlamaktır.

Firmamız kişiye özel diyet listesi ve diyetisyenlerden yardım alma fırsatı sunmakta ve palet çok çeşitli gıdaya sahiptir. Müşterilerimize doğru beslenme seçeneği de sunuyoruz. Vücut geliştirme, metabolizma kontrolü, sağlıklı kilo kaybı ve yaşam tarzı hakkında bilgi ve tavsiyeler sunmak, dengeli beslenme adına yardımcı olmaktır.

İstanbul Masaj Ve Diyet Merkezi kişisel diyetisyenler tarafından uyarlanmış beslenme programları geliştirmek ve müşterilerimize sağlığın ta kendini tekrar keşfetme olanağı sağlamak bizim asıl amacımızdır. Diyetisyen ve Terapist Bengü Hülya Kaşar ve Berna Balçık  Bizden ayrılan her müşteri ustayla birlikte anılarını hayata taşıyacaktır.

Diyetisyen ve Terapist Bengü Hülya Kaşar ve Berna Balçık, Sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermek isteyenler ve özellikle bölgesel kilo problemleri olanlar bölgesel zayıflama masajları ile şikayetlerinden kurtulması mümkün müdür?

İstanbul Masaj Ve Diyet Merkezi, İstanbul Masaj uygulamaları, diyet ve spor gibi kilo kontrolü programlarıyla birlikte kullanıldığında, bunların etkisini ciddi anlamda arttırır. Bölgesel olarak yağ yakılmasını hızlandırır ve bölgenin toparlanmasına yardımcı olur.

masaj spa merkezi google masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj instagram masa istanbul masöz masaj salonu

istanbul masaj ve spa merkezi

Diyetisyen ve Terapist Bengü Hülya Kaşar ve Berna Balçık, Masaj uygulaması çıplak elle, bazı aletler kullanarak ya da hem elleri hem de aletleri kullanarak gerçekleştirilebilir. Bu uygulamaların çoğu zaman bir başkası, hatta uzmanlar tarafından uygulanması önerilir. Ama kimi basit uygulamalar evde kendi başına da yapılabilir.

Uzun yıllardır, çok çeşitli sorunlarla başa çıkmak için masaj teknikleri kullanılıyor. Diyetisyen ve Terapist Bengü Hülya Kaşar ve Berna Balçık, Baskılı hareketler uygulayarak bölgedeki kasları, deri altı yapıları, dolaşım sistemini uyarmak bölgenin canlanmasında etkili oluyor. Masaj hareketleri ile uygulanan bölgede kan dolaşımı hızlanıyor, damarlar uyarılarak dokulara kan akışı arttırılıyor. Terapist Berna Balçık, Böylece bölgede oluşan kimi sorunlara çözüm sağlanabiliyor.

Terapist Berna Balçık, Bölgesel zayıflamanın hızlanması ve selülit gibi sorunlarla başa çıkmak için masaj tekniklerinden faydalanılabilir. Ovma hareketleri, kontrollü darbeler ile bölgede kan dolaşımı arttırılır. Böylece bölgesel olarak zayıflama ve selülitlerde azalma yaşanır. Masajın kendi kendine uygulanması da ek olarak enerji harcanmasına neden olur. Böylece daha fazla kalori yakılır.

Asırlar boyunca olsa gerek tedavi, rahatlama amacıyla masaj uygulamaları oldukça yaygın şekilde uygulanıyor. Hem psikolojik hem de bedensel etkileri bilimsel olarak ta kanıtlanmış bu uygulamaların anında hissedilen sayısız faydaları mevcuttur.

  • Masaj uygulamaları toplardamarda kan dolaşım hızını arttırır. Böylece dokulara giden oksijen düzeyi artar ve dokular daha iyi beslenir.
  • Uygulanan bölgede ten yüzeyinin gergin ve düzgün olmasını sağlar. Deri yüzeyini gençleştirir.
  • Dolaylı olarak, sinir sistemine olan olumlu etkileriyle çeşitli organların işlevine fayda sağlar.
  • Lenfler üzerine etkisi vardır. Bunların dolaşımını iyi yönde etkiler ve toksin maddelerin atılmasını kolaylaştırır.
  • Masaj bilinçli yapıldığında çeşitli ağrı ve krampların engellenmesinde etkili olur. Diyetisyen ve Terapist Bengü Hülya Kaşar ve Berna Balçık, Bağırsak hareketlerini düzenler ve sindirim sistemini rahatlatır ayrıca uyku düzensizliklerinin çözümünde de kullanılan masaj teknikleri, derin bir rahatlama sağlar ver böylece kaliteli bir uyku için yardımcı olur.

Leave a Reply