Maltepe Akademi Spor Masaj

İstanbul Maltepe Akademi Spor Masaj Merkezi, 2011 yılında kurulan Profesyonel Masaj sektörüne girerek hizmet vermeye başlayan bölgesel bazda bir girişimdir. Şirketin merkezi İstanbul’dadır. Akademi Spor Masaj Merkezi, 13 yıldır müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Güvenlik, konfor, verimlilik ve kaliteyi temel ilkelerimiz olarak benimseyen Akademi Spor Masaj Merkezi, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve pazar payını arttırmak için katma değerli hizmetler sunmaya odaklanmıştır.

Akademi Spor Masaj Merkezi olarak sunmuş olduğu tamamlayıcı hizmet ile antrenman ve rehabilitasyon planlarını araştırmak, müşterilerimize yardımcı olmak ve onlar için özel eğitmenli spor programlarını geliştirmek gibi birçok geniş çaplı hizmeti vardır. Ayrıca, masaj teknolojisi geliştirilmesi, profesyonel yeterliliği arttıran bilgi sistemlerinin ve modern cihazların kullanımı gibi farklı alanlara da odaklanmaktayız .

Kendinizi rahatlatmak ve dinlenmek için bir araya gelin, En iyi spa termal masaj hizmetlerini bulun, İstanbul Spa Termal Masaj Merkezi burada. Evinizin keyfine, evinizi Terapötik dokunuşlarımızla güzel bir masaj salonuna çevirmemizin tadını çıkarın.

Bu Arada Uzakdoğu’ya ve Tayland’a yaptığımız seyahatlerde, Maltepe civarlarında gezmekten yorgun düşmüş ayaklarımıza masaj yaptırırken geldi bu proje aklımıza…

Gidenler bilirler, masaj uzak doğuda spalarda, otellerde değil, sokaklarda şezlonglarda çok çok uygun fiyatlarla, tabiri caizse ayaküstü yapılır.

Türkiye’de neden bu konseptte, fiyatı uygun, Maltepe spa masaj salonu herkesin yararlanabileceği bir yer olmasın diye düşündük ve Hızlı Masajı İstanbul’da tarihi bir binayı restore ederek hizmetinize açtık.

Ayak Masajı ile başladığımız bu projemizi zaman içinde gelen talepler doğrultusunda geliştirdik ve sizlere daha etkili hizmetler sunmaya karar verdik.

İstanbul spa, termal masajın yanı sıra, artık Wellness,  Anti Aging,  Arınma Terapileri, Reiki, Yoga gibi sizlerin hayatına pozitif katkılar sağlayacak pek çok farklı uygulamayı da hizmetlerimiz arasına dahil ettik.

Leave a Reply