Maltepe Özel Deva Tıbbi Masaj

Maltepe Özel Deva Tıbbi Masaj Spa Salonu – İstanbul best spa masaj salonu, 2011 yılında kurulmuştur ve istanbul anadolu yakası çevresinde masaj hizmeti sunmaya başlamıştır. Kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile her kesimden müşterilerin tam memnuniyeti ile spa termal masaj hizmetleri alması amacıyla kurulduğuna inanmaktadır.

Akupunktur, bitkisel tıp, fitoterapi, klasik masaj, thai masaj ve diğer farklı masaj teknikleri kullanılan Maltepe Özel Deva Tıbbi Masaj Spa Salonu – İstanbul best spa masaj salonu; en modern ekipmanlar ve uzman terapistler ile sağlıklı bir yaşam sürdürmek için Masaj ve Rehabilitasyon Hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca çocuk masajı ve bebek masajı da profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimize hızlı, kaliteli, doğru ve güvenli şekilde hizmet verilmesi amacıyla gece ve gündüz ekibimiz müsait olmakla birlikte, maksimum şeffaflıkla eksiksiz bilgilendirme de sitemize sizler için eklenmiştir.

Misyonumuz; Siz değerli misafirlerimize sağlık, güzellik ve mutluluk ile sağlıklı beden ve zihin düzeni elde etmek amacı ile farklı yaklaşımların kombinasyonundan oluşan bir hizmet anlayışı ile sizlere kaliteli bir yaşam idame etmeniz. Sağlık etiği standartları ile bireysel veya grup olarak kişisel termal masaj seansları sunarak rahatlatıcı hisler yaratma idealimizdir.

aroma terapi masaj ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz,istanbul masaj,google masaj,yahoo masaj,twitter masaj salonu,paris masöz,amerika masaj salonu internasyonel masaj salonu asvrupa yakası masöz

istanbul spa masaj merkezi

Vizyonumuz; Yaşam kalitesini arttırmak ve hayatın her anının keyifle yaşanması için her yaşa ayrıcalıklı ve özel bakım hizmetlerini en üst seviyede sunmaktır. Uzman ekibimizce verilen spa termal masaj hizmetlerimiz ile müşterilerimize pozitif tutumlarla eğitim tavsiyeleri de vermeyi hedeflemekteyiz.

Maltepe Özel Deva Tıbbi Masaj Spa Salonu – İstanbul best spa masaj salonuna gelirken içinizdeki rahatlama ve huzur hissini daima hissedeceksiniz. Güvenlik, nitelik ve yetkinlikten ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak için bütün kaynaklarımızla iyi bir seviyede çalışmaya devam ediyoruz. Sağlıklı yaşam ve yaşam desteği için en iyi hizmeti sunmak bizim için öncelikli… Bize güvenin!

 • Masajın en standart halini birçok klinikte, spor salonunda ve spa merkezlerinde bulabilmeniz mümkün. Terapi göreceğiniz yer neresi olursa olsun, İsveç masajı ile “masaj terapisi” terimlerinin sıklıkla aynı anlamda kullanıldığını görebilirsiniz. İsveç masajının temelini, masajın Asya formlarındaki enerji temelli tarzdan çok, Batı’nın anatomi ve psikoloji konseptleri oluşturuyor. Masaj terapistleri genellikle masaja losyon ve yağların da yardımıyla genel vuruşlarla başlıyor. Daha sonra bu genel vuruşların yerini, problemli alanları belirlemek için uygulanan spesifik vuruşlar alıyor.

  İsveç masaj terapisinde 5 temel vuruş tipi bulunur:

  • Efloraj: Uzun ve sakin vuruşlar
  • Petrisaj: Yoğurma, çekme ve germe
  • Ovma: Küçük dairesel hareketler
  • Dokunma: Vurma
  • Titreşim: Sallama ve sarsma

  İsveç masajı tüm vücut kaslarında rahatlama sağlar. Eğer bir sakatlığınızın iyileşme sürecindeyseniz bu teknik size iyi gelebilir.

Leave a Reply