Thai masaj uygulaması

Maltepe özel masaj uygulamasında aromatik yağlar ve Thai masaj yağı karışımları kullanılır. Geleneksel maltepe masaj uygulaması genellikle yağ kullanımını içermez, bu nedenle doğru termal masaj uygulamasını seçmek için yerel masaj merkezlerinde ki listelerden seçerken bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Bununla birlikte, temel olarak, Thai yağı masajı geleneksel Maltepe thai masaj uygulamasının tekniklerine dayanmaktadır. Bu özel durumda, rahatlatıcı maltepe yağlı masaj uygulamaları deneyimini yoğunlaştırması gereken aromatik bitkisel yağların kullanımı ile birleştirilirler.

Thai masaj uygulamasının masaj seanslarından olan ayurveda yoga ile yakından alakalıdır. Klasik basınç noktası masaj dallarına ek olarak, bazı vücut figürleri de masaj uygulama yönteminin odağındadır. Enerji akışı uyarımları, dokuyu kasmaları ve eklemleri güçlendirme yapmaları gerekiyor. Masör veya masöz genellikle tüm vücudunu hasta üzerinde otururken veya ayakta dururken ve hastanın organlarını gererken, esnetirken veya açarken kullanmaktadır. Potansiyel müşterinin vücudunu kendi vücudunu kullanarak meditasyon sallantısına sokmak geleneksel bir yöntemdir. Toplamda, Thai masaj uygulama seansı, bir buçuk veya üç saatlik bir süre boyunca masaj esnasında uygulanan 77’den fazla değişik tekniğe sahiptir. Temel yoga figürleri şunları içerir:

  • köprü,
  • balık,
  • kobra,
  • pulluk
  • ve pense.

Akupresür, refleksoloji, shiatsu ve gerilmelerden de eklemeler vardır. Birlikte, bu özel masaj bileşenlerinin basınç ve germe koşulları ile Sen denilen çizgileri uyarması amaçlanmış olup bahsi geçen çizgiler, ritmik masaj temposuyla uygulama hareketlerine özellikle iyi yanıt veren vücudun On ana enerji hattı olarak kabul edilmektedir. Genel olarak, bu tür maltepe masaj uygulamalarının çeşitli sağlık sorunlarını iyileştirmesi amaçlanmıştır. Bu yöntem sayesinde bazı hastalarımız zihinsel, bazıları ise fiziksel olarak motive olmasını sağlamaktadır.

Leave a Reply