Masaj terapileri ile tüm enerjinizi yenileyebilir ve yeni bir benlik imkanı yakalayabilirsiniz

Uzakdoğu’nun eski ve yeni spa & wellbeing felsefelerinin en seçkin örneklerini deneyimleyebileceğiniz spa masaj merkezimizde sizlere özel sunulan terapilerle tüm enerjinizi yenileyebilir ve yeni bir benlik imkanı yakalayabilirsiniz. Kalifiye çalışanlarımızın sunduğu hizmetler sayesinde bedeninizdeki bütün olumsuz etkileri kısa bir süre içerisinde uzun bir süre gelmeyecek şekilde kendinizden uzaklaştıracak ve oldukça rahatlamış bir bedene ve olumsuzluklardan arınmış  bir zihne sahip olacaksınız. Eşsiz kalitede sunulan hizmetlerimizi sizlere bir aile ortamında sunmakta olup sizlere her türlü memnun edici hizmetleri sunmaya özen gösteriyoruz.

anadolu yakası masöz ulusal masaj salonu ulusal masöz uluslar arası masöz avrupa masaj internasyonel masaj salonu uluslar arası masaj google masöz hotmail masaj anadolu yakası masöz maltepe masaj salonu maltepe masöz

    istanbul maltepe spa masaj salonu

Spa Ve Masaj Merkezimizde Öne Çıkan Terapi Çeşitleri;

Thai Masajı

Enerji noktalarına yapılan etkili baskılar ve yoga esnetme hareketleri sayesinde, vücutta enerji akışını sağlayan, kan dolaşımını hızlandırarak kasları ve eklemleri rahatlatan, yağsız vücut masajı.

Ayurveda Masajları

Binlerce yıl öncesine dayanan Hint kökenli en eski tıp sistemlerinden birisidir. Kelime anlamı olarak Ayur (yaşam) ve Veda (bilim), yani yaşambilim demektir. En önemli özelliği ise insanı beden ve zihinle bir bütün olarak görmesidir. Abhyanga (vücut masajı), Shirodhara (özel kafa masajı), Shiroabhyanga (tüm vücut masajı)

Shiatsu

Vücuttaki enerji noktalarına parmak baskı tekniği kullanılarak yapılan enerji dengeleyici masaj uygulamasıdır.

Hint Baş Masajı

Baş, boyun ve omuza uygulanan, özellikle uykusuzluk, baş ağrısı ve migren gibi rahatsızlıklarda etkili olan bölgesel masaj uygulamasıdır.

Leave a Reply