Akupunktur Hacamat Sülük Tıbbi Masaj

Maltepe Akupunktur Hacamat Sülük Tıbbi Masaj Terapi Merkezi, 2011 yılında kurulmuş olan, profesyonel spa masaj sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul’un çok ileri teknoloji ve geleneksel yöntemleri kullanan ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile müşterilerimize memnuniyet vermeyi amaçlayan özel bir merkezdir. İstanbul avrupa yakasında  konumlandırılan merkezimizde ameliyatsız, invazif olmayan tüm spa masaj terapi seçeneklerini müşterilerimize sunabilmekteyiz. Aynı zamanda kendi üretim ürünleri aracılığıyla hayatlarını kolaylaştırmaya ve sağlıklarını iyileştirmeye yardımcı olabilecek ürünleri de satmaktayız.

Merkezimizin diğer hedefi; önce müşterilerimizi dinlemek, anlamak ve daha sonra onlara isteklerine özel masaj terapyası uygulamaktır. Maltepe Akupunktur Hacamat Sülük Tıbbi Masaj Terapi Merkezi olarak müşterilerimiz için her zaman renkli, pozitif bir atmosfer temin etmek ve doğal ürünler ile eşsiz deneyimler sunmak için merkezimizi sürekli geliştirip güncel tutmaya gayret ediyoruz. Profesyonel ekibimizden alacağınız hizmetlerin en üst seviyede olmasını sağlamak için sabahlardan akşama çalışıyor ve daima sizlerle iletişim halindeyiz. Kurulduğu günden itibaren müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sağlamayı kendisine ilke edinmiş olan Maltepe Akupunktur Hacamat Sülük Tıbbi Masaj Terapi Merkezi, gelişmekte olan sektöre katkısını arttırarak devam ediyor.

anadolu yakası istanbul masöz bayan avcılar bakırköy taksim beyoğlu şişli masaj spa merkezleri hamam sauna hizmetleri

istanbul maltepe masaj salonu masaj hizmetleri

Her geçen gün, sunduğu hizmetlerin kalitesini artırmaya çalışan Maltepe Akupunktur Hacamat Sülük Tıbbi Masaj Terapi Merkezi’nin en önemli kriterlerinden biri olan ürün kalitesini yükseltmek için de çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz, birbirinden özel terapiler ve inovatif yeni metotlar sunmaya kendilerini vermiş durumdalar, bu sayede her zaman en iyiyi size sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Farklı el dokuları, mükemmel gevşeme teknikleri, personeli ile kaliteden ödün vermeden destekleyen Maltepe Akupunktur Hacamat Sülük Tıbbi Masaj Terapi Merkezi ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktan ödün vermemeye özen gösteriyor.

İstanbul maltepe Akupunktur spa masaj merkezi olarak sizlere özel olan Akupunktur uygulamamızı tavsiye ediyoruz…

Akupunktur nasıl etki eder?

Akupunktur uygulaması yapılırken cilde entegre edilen iğnelerin vücutta tam olarak nasıl bir etki oluşturduğu halen tam olarak anlaşılamamıştır. Fakat yapılan son bilimsel  çalışmalar akupunkturun beynimizde pozitif ruh hali sağlayan Maltepe masaj uygulaması ağrıya karşı etkili maddelerin salınımını arttırdığını göstermiştir. Halk arasında “mutluluk hormonları” olarak adlandırılan bu maddeler serotonin ve endorfinleri içerir.

Yapılan bazı özel deneysel çalışmalar, akupunktur uygulamasının sırt ve eklem problemlerinden kaynaklanan ağrılara karşı etkili olduğunu göstermektedir. İstmasaj.com Ekipleri tarafından Amerika’da yürütülen kontrollü bir araştırma, akupunkturun kronik ağrı üzerinde plaseboya göre daha iyi bir etkisi olduğunu göstermiştir. Bu bilgilerin ışığında aşağıdaki etki mekanizmalarının Akupunktur tedavisinde rol oynadığı varsayılmaktadır:

  • Sinir sistemi aracılığıyla, örneğin endorfinler (endojen ağrı giderici maddeler)
  • Hormonlar aracılığıyla
  • Kan damarlarının aktivasyonu yoluyla
  • Bağışıklığı güçlendirme yoluyla
  • Kasların gevşetilmesi yoluyla

Leave a Reply