Sağlık konusunda gerektiğinde yardım istemekten çekinmeyin

Stres altındaysanız İçinize kapanmayın hemen bir Maltepe Spa Masaj Merkezine Gelin

Depresyon, dünya çapında 260 milyondan fazla bireyin ister istemez etkilendiği yaygın bir hastalıktır. Depresyon farklı şekillerde tezahür edebilir. Maltepe Spa Masaj Kendinizi umutsuz veya değersiz hissetmenize neden olabilir Maltepe Spa Masaj uygulamaları öncesi olumsuz ve rahatsız edici konular hakkında çok fazla düşünebilirsiniz. Bunu yaşıyorsanız, yalnız olmadığınızı unutmayın. Maltepe Spa Masaj Merkezi üyesi ile, arkadaş, meslektaş veya akıl sağlığı uzmanı gibi güvendiğiniz biriyle nasıl hissettiğiniz hakkında mutlaka konuşun. Gerektiğinde profesyonel yardım almaktan da çekinmeyin.

bali masajı maltepe hamam masaj spa anadolu yakası avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu uluslar arası masaj salonu

Maltepe masaj salonu

Gereksiz yere bilinçsiz bir şekilde antibiyotik kullanmayın

Antibiyotik direnci, günümüzün en büyük halk sağlığı tehditlerinden biri olarak bilinmektedir. Antibiyotikler gücünü kaybettiğinde, bakteriyel enfeksiyonların tedavisi daha da zorlaşır ve bu da daha yüksek medikal maliyetlere, uzun süreli hastanede yatış sürelerine ve hatta artan ölüm oranlarına yol açar. Antibiyotikler, insanlarda ve hayvanlarda yanlış tüketim ve aşırı kullanım sebebiyle güçlerini kaybediyor. Kalifiye bir Maltepe Spa Masaj terapist doktor tarafından reçete edilmedikçe antibiyotik kullanmayın. Ve bir kez reçete edildiğinde, tedavi günlerini talimatlara göre tamamlayın. Antibiyotiklerinizi başkalarıyla asla ama asla paylaşmayın.

Ellerinizi bol suyla sık sık yıkayın ve sabun kullanın

El hijyeni sadece sağlık çalışanları masaj uygulayıcıları için değil herkes için çok önemlidir. Buna ne yazık ki Covid-19 dolayısıyla bir kere daha çarpıcı bir şekilde tanık  olduk. Temiz eller bulaşıcı hastalıkların yayılmasını büyük oranda önlemede endikedir. Elleriniz gözle görülür şekilde kirlendiğinde sabun ve bol su kullanarak yıkamalı veya alkol bazlı bir ürün kullanarak ellerinizi ovalayarak yıkamalısınız.

Leave a Reply