İnternasyonel Medikal Spa Masaj

İnternasyonel Maltepe Spa Masaj Merkezi, 2003 yılında İstanbul Anadolu yakası şehir merkezinde kurulmuştur. Firmamız medikal masaj salonları sektörünün lideri olan Pervin Daracık tarafından temsil edilmektedir. Güler yüzlü masaj uygulayan personellerimiz, sizi en iyi şekilde ağırlamak, ihtiyaçlarınızı tecrübeli ellerle gidermekten başka bir şey düşünememekte ve gereken her tür üst düzey desteği sağlamaktadır.

Profesyonel ve konforlu ortamımızda, siz değerli misafirlerimize en son prestij konsepti ile modern hizmetler sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Son teknoloji araçları ile çalışmış olduğumuz ekibimiz, keskin zekası ile projelerimize yeniden nefes verecek niteliktedir.

Spa masaj merkezimizde bulunan her Yiyecek içecek ürünü, müşterilerimizin her detayında canını sıkan ve profesyonel olarak tercih etmiş olduğumuz ürünlerden özel olarak hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin mağazamıza gelişlerinden bu yana güven duygusunu kazandırmak amacıyla, etrafımızdaki ortamda adeta yabancı hissetmemek için her durumda onlara yeni hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Geleneksel Kalite anlayışını her zaman akılda tutmakla birlikte modern yöntemler ile kombine ederek müşteri memnuniyeti üzerine konsantre olmaktayız.

kilo masajı uluslar arası masöz avrupa masaj internasyonel masaj salonu uluslar arası masaj google masöz hotmail masaj anadolu yakası masöz maltepe masaj salonu maltepe masöz

Maltepe masaj salonu

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, müşterilerimize üstün kalite standartlarımızla hizmet sunmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Bu salonda hangi davetin taşınırsa taşınsın, özellikle sevgiyi ve huzuru temsil eden sonsuz ihtişamlı, misafirperver hizmet kalitemizden bir an bile olsun değer kaybetmeyeceğiz. Refleksoloji İstanbul Masajı, ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanarak yapılan bir masaj türüdür. Bir tür denge masajıdır ve kişinin kendini fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan iyi hissetmesini sağlar. Refleksoloji, ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların İstanbul masaj  ile beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan hafif baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile uygulanan misafire rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

Refleksoloji Masajının Faydaları Nelerdir:
– Derin bir rahatlık hissi verir.
– Gerilim ve stresi azaltır.
– Kan dolaşımını ve kan basıncını düzenler.
– Uykusuzluğu azaltır.
– Detoks etkisi yapar, vücudu katkı maddelerinden ve toksinlerden arındırır.
– Hormonları dengeler.
– Solunumu yavaşlatır ve derinleştirir.
– Hastalığın oluşumunu önceden engeller.
– Duygusal dengesizlikleri düzenler.
Refleksoloji Masajının Uygulanmaması Gereken Durumlar:
– Hamileliğin ilk 6 ayında önerilmez.
– Kanser, damar, şeker hastalığı olan kişilere önerilmez.

Leave a Reply