Bergen Spa Ve Masaj Merkezi

İstanbul Bergen Spa Ve Masaj Merkezi: 2005 yılından beri İstanbul kentinde doğal ürünlerle özel termal spa masaj odaklı hizmet veren İstanbul Bergen Spa Ve Masaj Merkezi masaj uygulamaları sektöründe lider konumdadır. Bu süre boyunca uzman ekibimizle beraber, odağımızı insanların bütüncül sağlığına verdiğimiz kişisel ilgi ve yardıma odaklamış bulunmaktayız. Görevimiz daima siz değerli bireylere sağlıklı bir yaşam tarzını sunmak; isteyen herkesin hem güzel, hem de sağlıklı bir hayat standardı yakalama kabiliyetini kullanma imkânını veren çözümleri ve imkanları meydana getirmektir.

Kaliteli ve İhtiyaçlara Uygun Spa Termal Masaj Hizmetleri: Kalite standartlarını üst seviyede tutmaktan ve müşterilerimizin her an ihtiyaç duyduğu uzman hizmetlerden kaynaklanan gerekli bilgiler ve aracı hizmetleriyle onlara en iyi hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz sayesinde, vücut ve zihin dinlenme hizmetleri ile gelişimleri tamamlayarak, sağlık ve güzelliklerini artırarak her daim tazecik kalabilirler.

Ayrıcalıklı Sağlık Ortağınız Olmaktan Onur Duyuyoruz! İstanbul Bergen Spa Ve Masaj Merkezi Yanımızdaki herkese saygının, samimiyetin ve ayrıcalıklı bir sağlık ortağı olduğu sözünü sunar ve sizlerin sağlık hizmetçisi olmaktan büyük zevk almaktayız. Sağlıklı yeteneklerimizi geliştirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız ve bu güne kadar elde ettiğimiz yüksek seviyede hizmetlerimizi devam ettirmekten de mutluyuz.

Masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, ön kollar, ayaklar veya bir cihazla uygulanır. Masaj uygulamalarının amacı genellikle vücut stresi veya ağrılarının tedavisine yöneliktir. Avrupa ülkelerinde profesyonel olarak masaj kürü yaptırmak üzere eğitilmiş bir kişi geleneksel olarak masör (erkek) veya masöz (kadın) olarak bilinir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Ve Batılı Ülkeler de bu kişilere “Lisanslı Masaj Terapisti” olarak sertifikalı ve lisanslı olmaları gerektiğinden genellikle masaj terapistleri denir.

Profesyonel ortamlarda, uygulanan masaj seansları masaj salonunda kişiye özel masaj masası üzerinde uzanırken, masaj koltuğunda otururken veya yerde minder üzerinde uzanırken masaj yapılır. Masaj sektöründe İsveç usulü, derin doku, yapısal entegrasyon, tetik noktası, elle lenfatik drenaj, spor masajı, Tay masajı ve tıbbi masaj dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan birçok farklı yöntem vardır.

Leave a Reply