Fizyo Terapi Spa Masaj

İstanbul Fizyo Terapi Spa Masaj Merkezi, 2011 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuş bir profesyonel masaj sektörüdür. Uzun yıllar masaj hizmeti alanında Uzmanlaşmış terapistler tarafından Fizyoterapi Hizmetlerinin sunumu, Özel masaj odalarında gerçekleştirilen Özel Masaj yöntemlerimiz ve rehabilitasyon modellerimiz ile iyi bir şekilde kendisini piyasaya sokmuştur.

İstanbul Fizyo Terapi Spa Masaj Merkezi, profesyonel ciddi çalışmalara dayanarak kendi gelişmiş hizmetlerini mükemmel bir şekilde takdim eder. Masaj uygulamalarını tercih ederken bir terapist arayacak olsanız, sunduğu hizmetler doğrultusunda tam olarak hangi masaja ihtiyaç olduğunu size en ince ayrıntısına kadar anlatıp dikkate alacak olan ekibimiz vardır.

İstanbul Fizyo Terapi Spa Masaj Merkezinin gösterdiği hizmet anlayışı her zaman pozitiftir. Biz sektördeki müşterilerimize karşı anlayışla merkezimizi beş yıldıza yaklaşan bir seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Masaj odalarımızdaki her bir terapistimiz, uzun süredir bir araya geldiğimiz tüm tecrübeleri gözlemleyerek, tüm çalışmalarını mükemmel tatmin sonuçları için yaparlar.

Bizim merkezimizi seçtiğiniz andan itibaren, gerçekten rahat hissedeceğiniz bir atmosfere sahip olursunuz. Her bir bireysel masaj terapistimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza göre sizleri en iyi şekilde dinleyerek size uygun yöntemleri ayarlamada yardımcı olacaktır. İstanbul Fizyo Terapi Spa Masaj Merkezinin amacı; Müşterilerimizi düzenli olarak yeniden görmek için, önemli sorunlara öncelik verip onların yaşam becerilerini arttırmaktır.

İstanbul Fizyo Terapi Spa Masaj Merkezi, profesyonel hizmet detaylarını, farklı bir yaklaşımla endüstri standartlarına uygun olarak sunar. Biz , Size en iyi masaj seansını sunmakla kalmaz, kişisel gelişime de destek vermekteyiz. Yakın bir zamanda 13 yıllık deneyime giriyoruz ve artık yek hedefimiz; Güvenli, Gerçek, Ekonomik ve Uzun Süreli bir Tedaviyle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Etmeye devam etmektir.

Medikal Masaj Uzmanının Farkı Nedir?

Maltepe Medikal masaj terapistlerinin işi genel bir masaj terapistininkinden farklıdır. Tıbbi masaj terapistleri, yaralanmaları eklem ya da kas işlevini geliştirmeye veya kan dolaşımını artırmaya odaklanan bir teknik uygular ve ileri eğitim ve deneyime sahip olmalıdır. Genellikle hastanelerde veya kliniklerde çalışan ve hastalarına vermeleri gereken özel masaj tedavisinin türü konusunda bir doktordan talimat alabilirler.

Öte yandan, genel masaj terapistleri müşterilerine rahatlama sağlamak amacıyla özel merkezlerde çalışırlar. Medikal masaj terapisti olarak benzer teknikler kullanabilirler ve hatta uyguladıkları yöntemlerle bazı kronik ağrıları hafifletebilirler. Ancak genel bir masaj terapistinin asıl amacı tıbbi bir durumu tedavi etmek değil, stresi azaltmak ve müşterileri için rahatlamayı sağlamaktır.

Maltepe Profesyonel Medikal Masaj Nasıl Uygulanır?

Tıbbi masaj terapisi, ağrılı veya gergin kasları gevşetmeye, sinir ağrısını hafifletmeye, tetik noktaları serbest bırakmaya, kan dolaşımını artırmaya ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur.

Profesyonel Medikal Masajın Diğer Masaj Türlerinden Farkı Nedir?

Maltepe Medikal masaj dışında yapılan diğer masajlar gevşemeye daha odaklı olurken, maltepe medikal masajlar kas gerginliğini giderme de daha etkili olur.

Leave a Reply