özel masaj uygulama tekniği

Maltepe Spa Termal Masaj Ve Bakım Salonu, 1992 yılından İstanbul Anadolu yakası bölgesinde faaliyet gösteren sektörde lider spa ve masaj kuruluşudur. 1992 yılında Maltepe Masaj Salonu, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olağanüstü hizmet standartları ve en son farklı masaj bakım onarım tedavi teknikleri ile öne çıkarılmıştır.

Anadolu yakası Masaj salonunda tüm masaj uygulama sertifikalı teknisyenlerimiz, kursta alınan kaygı tasa ve stres gibi konulardaki hastalara özel masaj uygulama tekniği ve masaj tedavisi ile birlikte sağlıklı dinlenmeyi sunmak amacıyla hizmet vermektedir. Mekanımızın her bir masaj odası tarçınlı ve rahat ortamına mükemmel rahatlık sağlayan detaylı özenli ve elit tasarımla düzenlenmiştir. Böylece kişisel ihtiyaçlarınızı tamamlamada size destek olacak şekilde çok amaçlı masaj yatağı, ücretsiz desenli havlu ve bitmiş masaj aksesuarları mevcuttur.

anadolu yakası masöz ulusal masaj salonu ulusal masöz uluslar arası masöz avrupa masaj internasyonel masaj salonu uluslar arası masaj google masöz hotmail masaj anadolu yakası masöz maltepe masaj salonu maltepe masöz

istanbul maltepe spa masaj salonu

Ayrıca masaj uygulama aletlerinden oluşan ve en son terapilerden oluşan cilt ürünleri; vücut ve masaj yağları, çeşitli banyo ürünleri ve cilt ürünleri mevcuttur. Uzman personelimiz de rahatlatıcı masaj modellerini, basit masaj seansları ve çift kişilik masaj yöntemlerini uygulamaktadır.

Misyonumuz, ihtiyaç duyulan yerlerde dijital deneyimlerin taşınmasına yardımcı olmak ve müşteri hizmetlerini geliştirmek amacıyla spa ve termal masaj sektöründeki en yeni teknolojileri ve trendleri etkin bir şekilde kullanmaktır. Bunun sayesinde müşteri hizmetlerini Professionalbilir, doğru ve güvenilir bir biçimde sağlamak, Maltepe spa masaj merkezi olarak kendimizi misafirlere özel hizmet verebilecek şekilde sürekli olarak yenilemek ve liderliğimizi vasati tutmak için hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmek.

Leave a Reply