Maltepe Spa Masaj Merkezi Evde Masaj Hizmeti

Maltepe Spa Masaj Merkezi Evde Masaj Hizmeti, 2003 yılında kurulmuş olan ve İstanbul Maltepe’de masaj hizmeti veren, profesyonel masaj hizmetleri sunan bir firmadır. Kaliteli ve özenli bir hizmet anlayışı ile profesyoneller eşliğinde sağlık ve rahatlamaya yönelik gerçek spa masaj terapi ve sosyal destek çalışmalarının yanı sıra spor masaj, ağrıların giderilmesi, genel etkili masaj uygulamaları ve vücudun daha rahat hareket edebilmesi için masaj tedavisi hizmetlerini de vermektedir. Maltepe Spa Masaj Merkezi Evde Masaj Hizmetinin vizyonu; sektördeki meslek standartlarının her geçen gün artan talepler karşısında sürekli gelişmesine dayalı olarak tüm müşterilerine en iyi hizmetleri sizlere sunmak ve unutulmaz bir masaj deneyimi yaşatmaktır.

Maltepe Spa Masaj Merkezi Evde Masaj Hizmeti Tüm Müşterilere İdeal Hizmet: Sunmuş olduğu ideal termal masaj hizmetiyle, müşterilerinden tamamı kendisinden memnuniyet duymaktadır. Firma, gelen talepler üzerine sabah 8:00 ile akşam 22:00 arası hizmet vermeye devam ediyor ve misafirlerinin memnuniyeti üzerine yoğun bir ilgi görmüştür. Güvenli ve konforlu ortamıyla Maltepe Spa Masaj Merkezi Evde Masaj Hizmeti misafirleri her zaman rahatlatmayı amaçlayan Maltepe Spa Masaj Merkezi Evde Masaj Hizmetilileri, her biri profesyonel bir antrenmana tabi tutulmuş terapistlerden oluşan bünyesindeki personel ile misafirlerine kalite ve özenli bir hizmet sunmaktadır.

Güleryüzlü Personel: Maltepe Spa Masaj Merkezi Evde Masaj Hizmeti sunan personelinin tümü güler yüzlü ve pozitif karakterli insanlardan oluşmaktadır. Verdiğimiz hizmet ürünlerindeki yetkinlik, etkili iletişim ve nezaketin her zaman üst düzeyde olmasını sağlamak için çalışılmaktadır. Personelin lehine özel ikramlar, eğitim ve seminerler, performans değerlendirmeleri gibi sistematik bir yaklaşımla sürekli gelişmek ve kaliteli hizmet veren kişilerin sayısını arttırmak amacı ile her türlü motivasyona sahiptir.

maltepe masöz gigi avrupa yakası masaj uluslar arası masaj internasyonel masöz google masöz hotmail masöz instagram masöz spa masaj merkezi

istanbul maltepe masaj salonu

Gelişen Teknoloji: Maltepe Spa Masaj Merkezi Evde Masaj Hizmetlileri olarak gelişen teknolojiye uyum sağlayarak karşılanan yeniliklerin yanı sıra, müşteri memnuniyeti odaklı olarak dijital çözümler de geliştirmekteyiz. Ödeme sayfası ve online randevu sistemi firmamızda son dönemde hayata geçirilmiş beş özel adımda servis talebi veya randevu alma imkanı sağlamaktadır. Firmamız tüm süreçleri kontrol ederek; misafirlerimizin rahat ve emniyetli ulaşımı için en iyi olanaklarını listelemek, arayüzü optimizasyonu ve ziyaretçi deneyimini deneyimlemesi için mobilize uygulama ile sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul Maltepe spa masaj merkezimize özel uygulamalardan olan Tıbbi yani Medikal masaj uygulamasını denemenizi tavsiye ediyoruz, sizlere masaj uygulamasının kısaca özelliklerini aşağıda belirttik.

Maltepe Spa Masaj Merkezi Medikal Masaj Nasıl Yapılır?

Medikal masaj uzmanı veya fizyoterapistler, bir doktor tarafından teşhis edilen tıbbi durumları stratejik olarak hedefleyerek masajı uygular. Medikal masaj tedavisi sırasında terapist farklı masaj teknikleri ve prosedürleri kullanabilir. Medikal masajlar genellikle 30 dakikalık veya 1 saatlik bloklar halinde gerçekleşir.

Medikal Masaj Uygulamasının Amacı Nedir?

Maltepe Medikal masaj, stres atma ve rahatlamaya ek olarak tıbbi bir ihtiyaca odaklanır. İstanbul Maltepe masaj genellikle ağrıyı yönetmek, iltihaplanmayı azaltmak, dolaşımı iyileştirmek, sinir sıkışmasını azaltmak, sindirimi iyileştirmek, esnekliği artırmak veya diğer sağlık sorunlarını tedavi etmek için kullanılır.

Medikal masaj terapisti; ağrı, hastalık veya yaralanmadan etkilenen hastaları tedavi etmek için doktorlarla yakın işbirliği içinde çalışır.

 • Hastalara çeşitli uzunluklarda (hastanın durumuna göre) masaj yapar.
 • Kronik ağrı ve yaralanmaları tedavi etmek, kasları ve yumuşak dokuyu manipüle etmek için çeşitli masaj teknikleri kullanır.
 • Hastalara medikal masajın çeşitli yönlerini detaylıca anlatır.
 • Medikal masaj yapan kişi; ağrıyı hafifletmek ve nöropati, kanser, fibromiyalji, spor yaralanmaları ve hatta yüksek tansiyon gibi sağlık durumlarını tedavi etmeyi amaçlar.

İstanbul Medikal Masaj Hangi Durumlarda Uygulanır?

 • Günde birkaç saat tutulan oturma veya ayakta durma pozisyonlarından kaynaklanan tekrarlayan stres yaralanmaları
 • Migren, küme baş ağrıları, gerilim baş ağrıları veya sinüs baş ağrıları
 • Temporomandibular eklem ve kas bozukluğu
 • Burkulma (iltihap azaldıktan sonra)
 • Bel ağrısı
 • Tendinit
 • Yayılan ağrı
 • Ameliyat sonrası yara dokusu (doktor onayı ile)
 • Donmuş omuz

Maltepe Medikal Masaj Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

İstanbul Maltepe Medikal masaj, sonuca dayalı bir özel masaj şeklidir. Bu teknikler temel olarak belirli problemlere yöneliktir ve terapistler bu teknikleri hastanın durumu ve ihtiyaçları kapsamlı bir şekilde değerlendirdikten sonra uygular.

Birkaç farklı masaj terapisi türü vardır ancak hepsi belirli sonuçlara dayanmaktadır. Kısacası Anadolu yakası Maltepe medikal masaj, hastaların çeşitli rahatsızlık ve durumlarla baş etmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar.

Medikal Maltepe özel masaj uygulamasının faydaları aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

 • Stresi azaltmak ve gevşemeyi artırmak
 • Ağrı ve kas ağrısını ve gerginliği azaltmak
 • Dolaşımı ve enerjiyi iyi hale getirmek
 • Kalp atış hızını ve kan basıncını düşürmek
 • Bağışıklık fonksiyonunu iyileştirmek

Leave a Reply