Üzerinizdeki bütün olumsuz etkilerden masaj ve spa ile kurtulun

Maltepe Spa ve Masaj Merkezimizde Uygulamalarımızdan daha iyi bir şekilde faydalanabilmeniz için bizden rezervasyon yaptırdıktan hemen sonra yetkili ekibimiz size masaj uygulamaları hizmeti vermeye müsait terapistimize gerekli bilgiyi veriyor. Henüz siz değerli misafirimiz merkezimize gelmeden sizler için masaj odanız ve hamamımız veya spa hizmetlerimiz için sizlere özel yer tahsis ediliyor ve ilgili hijyen sağlanıyor. İstanbul maltepe masaj spa  Seansınızın her aşamasında bizim için önemli olan tek şey sizin sağlığınızdır.

Uygulamalar merkezimize adım atmadan önce varsa aracınız valemiz tarafından sizler için park alanına götürmeye yardımcı oluyor. Uygulamalar bölümüne geçtikten sonra sizlere yardımcı olacak özel personelimiz ile alacağınız hizmetin veya hizmetlerin; (masaj uygulamaları, hamam, sauna, buhar banyosu, spa, kese ve köpük) her aşamasında sizlere eşlik ediyor. Varsa değerli eşyalarınız şifresi size özel güvenli kasalarımızda ve yalnızca şifresi sizde olacak olan kasalar ile himaye altına alabiliyorsunuz. Bundan sonraki aşamada ilgili personellerimiz sizleri talep ettiğiniz hizmet veya hizmetler için hazırlamaya başlayacaklar.

Spa yani su ile gelen sağlık hizmetine ılık bir duş ile başlamak; İstanbul Masaj Spa Hama Merkezimizde Spa seansına başlamadan önce tüm misafirlerimize öncelikle ılık bir duş almalarını tavsiye ediyoruz. Bunu niçin öneriyoruz? Çünkü, dış mekanlarda (iş yerinde, okulda, sosyal ortamlarda vb. gibi yerlerde) geçirdiğiniz sürelerde gerginleşen vücudunuzun masaj uygulamalarına hazır hale gelmesini ve hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilmenizi istiyoruz. Bu yüzden uygulamalardan önce yapılacak bir duş vücudunuzdaki ve üst derinizdeki gerginliği azaltarak sizi rahatlatacak ve hizmetlerden daha etkili bir şekilde faydalanmanıza yardımcı olacaktır.

Leave a Reply