Diyet ve masaj merkezi

Maltepe diyet masaj merkezi, Diyetisyen ve masaj uzmanı olarak hizmetler sunan aynı zamanda masaj merkezi olan bir Sağlık Kuruluşudur. Sektörde 20 yılı aşkın deneyimimiz ile Maltepe deki kişilerin uzun vadede iyileşme ve sağlıklı yaşama konularında başarı sağlamada lider durumundayız. Merve Büyük Sever tarafından kurulan ve güncel diyetleri, beslenme önerileri ve beslenme konularında sizlere yardımcı olmak için görev alan kuruluşumuzu ziyaret etmenizi davet ediyoruz.

Maltepe diyet masaj merkezi, profesyonel bir ekip ile kaliteli ve hassas hizmet isteyenlere yönelik, modern ve kültürel Sağlık Kuruluşudur. Uzman ve güvenilir diyetisyeni ve diyet uzmanı olarak bizleri seçtiğiniz an kaybedilmesi gereken kiloları vermeyi hedefliyoruz. Tüm önerilerimiz sağlıklı ve güvenli olacak şekilde tasarlandı.

Kuruluşumuzdan bu yana aldığımız destek sonucu ulaşacağımız gelişmiş diyet ve masaj uygulamalardan faydalanmanın yanı sıra; diyet önerimizden, sağlık danışmanlığına kadar her alanda profesyonellik alanında kendinizi güvende hissedeceksiniz. Maltepe diyet masaj merkezi Sağlıklı yaşamın korunması amacıyla size yönlendirecek olan kişisel planlarımız ile sizler oldukça başarılı olacaksınız.

istanbul masaj masöz google terapist diyetisyen

Maltepe diyet masaj merkezi olarak herkesin ihtiyaçlarına yönelik; detaylı tıbbi incelemeler, klinik çalışmalar, güncel diyetler, beslenme ve masaj programları, beslenme konularında danışmanlık ve dijital desteğimizi sunarak güvencesini vererek müşterilerimizin sağlıklı bir yaşama geçişlerinde yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Terleme ve özel masaj uygulamalarıyla kilo vermek hem rahat hem de kolay günümüz teknolojisi bu konularda bizlere çok yardımcı olmaktadır.

Terleme kemeri işe yarıyor mu?

Terleme kemeri yağ ve ödem tutan bölgelerin terlemesini sağlayarak hem zayıflamasına hem de bölgenin şekil almasına yardımcı olur. Maltepe diyet masaj merkezi, Spor esnasında terleme sağlayarak yapılan sporun etkisini güçlendirir. … Terleme yoluyla vücutta bulunan fazla toksinlerin atılmasını ve oluşan ödemin yok olmasına katkıda bulunur.

Titremek kilo verdirir mi?

Cell Metabolism adlı tıp dergisinde yayınlanan yeni bir araştırmaya göre, titreme hareketi sırasında vücut, “irisin” adı verilen doğal bir hormon salgılıyor. İrisin de, kahverengi yağ olarak bilinen vücuttaki iyi yağı harekete geçirerek kalori yakmanızı ve kolay bir şekilde kilo kaybetmenizi sağlıyor.

Proslım Twın ne işe yarar?

PROSLIM TWIN?un titreşimli masaj uygulaması, kaslarınızın saniyede 30 ile 50 kat daha fazla kasılmasını sağlar. Maltepe diyet masaj merkezi Kalp atış hızını arttırarak kalori yakımınızı hızlandırır. Böylekle kilo kaybetmenizi hızlandırır.

Leave a Reply