Masaj kabızlığı azaltır ve karın ağrısını giderebilir

Fizyoterapi Uzmanı Ve Diyetisyen Bengü Mengü Özel, benim bulunduğum bu sektörün, diyetisyen ve terapistlik konusunda faaliyet gösteren İstanbul, Şişli merkezli bir firmanın kurucusuyum. Tıbbi beslenme alanında uzmanlaşmış ve ilgili alanda 15 yıllık tecrübesi olan toplam 2 dietisyen ile yola çıkmış firmamız bugün bir düzine terapist ve diyetisyen ile hizmetler sunmaktadır.

Fizyoterapi Uzmanı Ve Diyetisyen Bengü Mengü Özel, kişinin ihtiyaç duyduğu her koşulda mükemmel ve kesin çözümler sunmak için doğal sağlık hizmetleri sunar. Terapist Bengü Mengü Özel Doğal bitkisel tedavi çeşitleri, egzersiz, diyet ve masaj programları, diyet tavsiyeleri, tıbbi sağlık hizmetleri ve araştırmalar entegre ederek maksimum düzeyde etkinliğe dayanan, sürekli gelişen ve insan hayatına katkıda bulunan sağlık çözümleri sunmak için çalışırız.

Fizyoterapi Uzmanı Ve Diyetisyen Bengü Mengü Özel, Hazırladığımız faydalı ve uygun maliyetli hizmetler sayesinde her zaman helal tavsiye ve önerilerle vücut sağlığı, beden farkındalığı ve yaşam kalitesini artırmada yardımcı olunur. Diyet ve yogaya dayalı Fizyoterapi Uzmanı Ve Diyetisyen Bengü Mengü Özel ve çalışanları tarafından başlatılan projede, çevremize ve topluma katma değer sağlamaktan gurur duyabiliyoruz.

Ayrıca, çözümlerimizin, yardımların ve desteğin dinamiği için aynı potaya da satın alınan enerji verebilecek bir ekosistem kurmaya çalışıyoruz. Fizyoterapi Uzmanı Ve Diyetisyen Bengü Mengü Özel, bireysel hastalara ve toplulukların sağlıklı yaşama geçmesine destek vermekteyiz.

İstanbul Masaj ve diyet uygulamaları birçok yönden kilo vermeyi teşvik edebilir. İşte nasıl çalıştıkları ve elde edeceğiniz faydalar:

Karın Yağını Azaltır: Terapist Bengü Mengü , Göbek yağı birçokları için endişe kaynağıdır. Neyse ki, bir çalışma, haftada 5 gün karın bölgesine aromatik yağlarla masaj yapmanın karın yağ dokusunu ve bel çevresini azaltmaya yardımcı olduğunu gösteriyor. Ayrıca vücut imajını iyileştirdiği bulunmuştur.

Kan Dolaşımını Artırır: Tam vücut masajı, kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Bu, vücudunuzdaki zehirli atıklardan kurtulmanıza yardımcı olur ve metabolizmayı geliştirir.

Kasları Dinlendirir: Kilo verme masajları vücudunuzu, özellikle de kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca kaslardaki sertliği ve ağrıyı da azaltabilirler.

Sindirim Fonksiyonlarını İyileştirir: Terapist Bengü Mengü , Sağlıklı bir bağırsak da kilo vermeye yardımcı olur. Masaj uygulamaları, bağırsak aktivitesini uyarmaya yardımcı olur, böylece bağırsak hareketini iyileştirir, kabızlığı azaltır ve karın ağrısını azaltır.

Stresi Azaltır: Stres vücutta toksin birikmesine yol açar, bu da metabolik yavaşlamaya ve aşırı yemeye yol açabilir. Masaj, stresi azaltmaya yardımcı olur ve “iyi hissetme” hormonlarını serbest bırakır. Bu, açlık hormonlarının üretimini azaltmaya yardımcı olur ve aşırı yemeyi önler.

anadolu yakası masöz ulusal masaj salonu ulusal masöz uluslar arası masöz avrupa masaj internasyonel masaj salonu uluslar arası masaj google masöz hotmail masaj anadolu yakası masöz maltepe masaj salonu maltepe masöz

istanbul maltepe spa masaj salonu

Kilo Vermek İçin Faydalı 3 Masaj

Uyku Kalitesini Artırır: Terapist Bengü Mengü, Genel vücut masajı, kasların gevşemesine yardımcı olur. Bu da kaliteli uykuyu tetikler. Uyku yoksunluğu kilo alımıyla bağlantılı olduğundan, bu üç masaj yoluyla iyileştirilmiş uyku kalitesi, zayıf uykunun etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Düşük Kan Basıncı: Stres veya sağlıksız beslenme alışkanlıklarına bağlı yüksek tansiyon, iltihaplanmaya ve sıvı birikmesine neden olabilir. Derin doku masajı ve aromaterapi masajı, yüksek tansiyonunuzu düşürmenize yardımcı olacaktır.

İstanbul Masaj uygulamalarının bu faydalarından, doğrudan veya dolaylı olarak kilo vermeye yardımcı olduğu açıktır. Soru şu ki, hangi masajlar kilo kaybı için en iyisidir? Kilo kaybı için en etkili üç masaj hakkında her şeyi öğrenmek için aşağı kaydırın.

Kilo Vermek İçin Bilim Tarafından Desteklenen Üç Etkili Masaj

istanbul spa masöz avrupa yakası masöz google masaj salonu twitter masöz instagram masaj

İstanbul maltepe masaj salonu

Kilo Vermek İçin Faydalı 3 Masaj

1. Kilo Kaybı İçin Cilt Kıvrımı Ve Vakum Masajı

Terapist Bengü Mengü, Selülit esas olarak uyluk, kalça ve karın bölgesinde bulunur. Cildin gamzeli görünmesini sağlar. Ve ondan kurtulmak bir görev olabilir. Neyse ki, deri katlama masajı selülitten kurtulmanıza yardımcı olabilir. Etkilenen bölgeye masaj yapmak için titreşimli bir cihaz kullanılır.

Araştırmalar, deri kıvrım masajının cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabileceğini gösteriyor. Haftada beş kez altmış dakikalık titreşim masajı da selüliti azaltmada umut verici sonuçlar gösterdi.

Terapist Bengü Mengü, Vakum masaj uygulaması selüliti azaltmak için invaziv olmayan başka bir tekniktir. Kollajenin yeniden yapılanmasına yardımcı olur, kaslardaki gerilimi serbest bırakır, cilt elastikiyetini artırır, deri kıvrım kalınlığını azaltır, kolajeni artırır ve kas ağrısını azaltır. Terapist Bengü Mengü ve Diyetisyen Canan Kalkanı indir, Bu masajı yapmak için profesyonel bir vakum terapistine gidin diye tavsiyeler de bulunuyor. Diğer iki masajımız aromaterapi ve lenfatik masaj yöntemleridir ki onlar hakkında bilgileri bir sonraki makalemizde belirteceğiz…

Leave a Reply