Maltepe Firuze Nefes Alma ve Rahatlama Merkezi

Firuze Spa Termal Masaj Ve Güzellik Salonu, 2014 yılında İstanbul anadolu yakasında kurulmuştur. Bölgedeki güzellik bakım merkezlerinin öncüsü olmasından gurur duyması yanı sıra siz değerli ziyaretçilerine özel termal masaj ve spa deneyimleri de sunmaya başlamıştır. İşimizi Vücut Masajı ve güzellik bakım sektöründe üstümüze vazife olan her hizmeti yüksek standartlar da yapmaktayız.

Firuze Spa Termal Masaj Ve Güzellik Salonu ekibi; sağlık, huzur ve rahatlama arayan müşterilerimize bireysel dört elden kaliteli ve eşsiz hizmet vermeyi kutsal görev olarak görmektedir. Ekibimiz, vücut masajı ve güzellik bakım alanındaki en son yeniliklerle her spa masaj güzellik bakım seanslarına yönelik tam, diğer kişisel ilgi ve destek sağlamak için kullanılacak belirli geleneksel teknikleri öğrenmiştir.

maltepe masoz

Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen ve sunduğumuz hizmetlerin en iyisini sizlerin erişimine sağlayarak yapılan bütün çalışmaları profesyonelce  yürüten bir şirkettir Firuze Spa Termal Masaj Ve Güzellik Salonu, Uzman ekibimiz, deneyimli terapistlerimiz herhangi bir isteğe uygun spa masaj ve güzellik bakım hizmetleri verebilir. Müşterilerimizin bütçesine uygun etkili termal masaj türlerine bağlı olarak size rehberlik etmemize izin verin. Eğitimli personelimiz tarafından ruhsal ve fiziksel durumunuza göre belirlenen terapi seanslarını oldukça etkili ve bireysel olarak uyguluyoruz.

Farklı masaj ve terapiler sunuyoruz, oluşturduğumuz merkezler sayesinde; Klasik Vücut Masajı, Romalı Vücut Masajı, Ayurveda Masajı, Japon Shiatsu Masajı , Thai Masajı, Refleksoloji, Maltepe Özel Karma Masaj ve ilgili diğer türleri sağlıyoruz. Ayrıca saunalar, jakuziler ve spa havuzları olarak aklınıza gelebilecek pek çok özel hizmet veriyoruz.

Maltepe Firuze Nefes Alma ve Rahatlama Merkezi, profesyonel bakımlarla, konfor ve hava değişimiyle benzersiz hizmetler sunmayı taahhüt ediyor. Geniş Dış Mekan, Sauna, Jakuzi Hamam Yüzme Havuzu veya Aromaterapi Servislerimiz Sizlerin belirleyeceği özel programlar dahilinde hizmetinize sunulacaktır ve memnuniyetiniz garantimiz altındadır…

Leave a Reply