Kas spazmları pek çok bireyin yaşam kalitesini oldukça düşürür

Maltepe Spa Ve Masaj Terapisti Müge’ye  Göre Günümüzde doğal aromatik yağlar ile uygulanan masaj teknikleri hem cildimize hem de kaslarımızda ki ağrılara oldukça fayda sağlamaktadır. Gün geçtikçe yaşantımızın daha çok vazgeçilmezi haline gelen Maltepe Spa Ve Masaj uygulamaları sayesinde gündelik yaşantımızda oluşan stres dalgalarından ve yorgunluklardan kolay bir şekilde kurtulmamız mümkün hale gelmiştir.

Portakal yağının etkileri; spazmları giderir

Kas spazmları pek çok bireyin yaşam kalitesini oldukça düşürür. Bunun için adale gevşetici kremler kullanmak yerine portakal yağıyla Maltepe Spa Ve Masaj uygulamaları yapılması önerilir. Kas problemleri, öksürük, kramp ve ishal tarzında hastalıklara sebep olan spazm sorunlarında portakal yağı doğal bir tedavi aracıdır ve oldukça endikedir.

masaj spa merkezi google masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj instagram masa istanbul masöz masaj salonu

istanbul masaj ve spa merkezi

Tenimizin sıkılaşmasına katkı sağlar. Genellikle bayanlar arasında kullanımı yaygın olan greyfurt yağı, gergin kaslara sürülüp maltepe spa ve masaj yapılarak yedirilirse ferahlatıcı bir etki gösterir. Fakat yağ ile maltepe spa ve masaj yapılan bölgeyi bir süre direkt güneş ışınlarından korumak gerekir.

Limon yağı küçük bir pamuk yardımı ile enfeksiyon olan bölgeye bastırılır. Limon yağı yaklaşık olarak on dakika bekletildikten sonra da tenimiz eski görüntüsüne kavuşturur. Bunun yanı sıra saçlardaki bitlenmelerde de limon yağı ve jojoba yağı karıştırılarak saç derisine sürülür. Bu şekilde maltepe spa ve masaj yapılır.

Nane yağı, alerjik durumlara bağlı şekilde ortaya çıkan burun ve tenimizdeki mevcut kaşıntıların giderilmesinde etkili olmaktadır. Özellikle Nane yağı ile vücuda maltepe spa ve masaj uygulayarak yapılması ile kaslar yumuşatılarak ağrıların giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Leave a Reply