kas ve eklem gerilimini azaltmak

İstanbul spa masaj merkezi 2013 yılında kurulmuştur. Bizler Anadolu yakası maltepe’de kurulmuş ve sizdeğerli misafirlerimizin aradığı profesyonel masaj hizmetini son teknolojiyle bir araya getirerek en üst seviyeye taşıyoruz. Terapistlerimiz size, sağlık ve zevk konusunda evinizdeki konforu yaşatacağız.

İstanbul spa masaj merkezi sadece mükemmel memnuniyetiniz için profesyonel masaj ve spa hizmetleri sunmakla kalmıyor; aynı zamanda doğal ürünler kullanmaya özen gösteriyor. Günlük stresden kurtulmak ve çektiğiniz sıkıntıları hafifletmek için evlerinde ürettikleri doğal çözümler olan aromatik yağlar ve özel bitkisel yağlar sunuyoruz.

Her zaman bizim en büyük hedefimiz size eğlence için yakalayabileceğiniz bir şey sunmaktır. Zengin kültürel ortamımız sayesinde çok özel bir atmosfere ve tecrübelere sahip olacaksınız.

Bizler, İstanbul spa masaj merkezi olarak, her daim herkes tarafından desteklenen ve takdir edilen bir firmadır. İster iş amacıyla ister kişisel keyif olmak üzere, size hakkınızda sunulan geleneksel ve modern uygulamalar için son derece eşsiz bir ortam ve kaliteli gelişmiş masaj çeşitleri sunuyoruz. Sizlere özel olarak sunduğumuz masaj çeşitlerimizin bir kısmını aşağıda olduğu gibi belirtmeyi istedik. Masaj kendi içinde kollara ayrılarak farklı çeşitlerle uygulanabilir. Bunlar; Klasik Masaj, Thai Masajı, Aromaterapi Masajı, Refleseloji Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Sporcu Masajı, Baş Boyun ve Omuz Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı gibi 9 kolda inceleyebiliriz.

Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Leave a Reply