Masaj uygulamaları ile deri daha genç ve pürüzsüz görünüme kavuşur

Maltepe Masaj Spa Lpg Masaj Uygulaması, Yediğimiz bütün gıda maddeleri sindirim sistemimizde yapı taşlarına parçalandıktan sonra, ince bağırsakta emilerek kana karışır. Kan dolaşımı sayesinde ihtiyaç duyulan dokulara ulaşır, bir kısmı depolanır. Bir kısmı kullanılır. Kullanım sonucunda birtakım atık maddeler oluşur. Bunların vücudumuzdan atılması asıl olarak lenf dolaşımı ile bağlantılıdır. Lenf sisteminin kalp gibi pompası yoktur ve devamlılığını adalelerimizin hareketleri ve bağ dokusu sağlamlığı sağlar. Eğer herhangi bir nedenle bağ dokumuzda Maltepe Masaj Spa gevşeklik varsa, tek başına egzersiz bu atık ve fazla suyun vücuttan atılmasına yetmeyebilir. Sonuç itibari ile selülit oluşur. Bu nedenle selülit probleminiz varsa dışarıdan lenf sisteminize yardımcı olacak masaj uygulamalarının desteğine ihtiyacınız olacaktır.

Adale hücrelerinin bloke olması ve yağ hücrelerinin belirgin bir şekilde depolanması nedeniyle oluşan selülitlerin tedavisinde LPG Masajı uygulamaları sayesinde, yağ hücreleri sıkılaştırılıp küçültülür, bağ dokusunu güçlendirir ve lenf dolaşımını hızlandırır. Aynı zamanda deri elastikiyetini de arttırır.

anadolu yakası istanbul masöz bayan avcılar bakırköy taksim beyoğlu şişli masaj spa merkezleri hamam sauna hizmetleri

istanbul maltepe masaj salonu masaj hizmetleri

LPG Masaj Uygulaması

Tamamen basınç sistemi ile vücuda elektrik akımı veya ısı vermeden yapılan bir lenf masaj uygulamasıdır. Lpg Masaj Aletinin özelliklerinden kaynaklı tedavi edici etkisi aşikardır, lenf akışı düzenlenir. Bağ dokusundaki kollajen ve elastin aktiflenir. Gevşeklikler toplanır ve sellülit çözülür. Deriniz daha genç ve pürüzsüz görünüme kavuşur. Ayrıca, alet üzerindeki farklı programlarla yağ aktivasyonu arttırıldığından lokal incelmeye (bölgesel zayıflamaya) katkısı olur. Özellikle Gebelik sonrasında normal doğumdan hemen sonra, sezeryan ameliyatını takiben üç ay sonra başlamak daha uygundur. Tüm vücuda uygulanan bir masaj olduğundan farklı bölgelerdeki farklı sorunlara yönelik tedaviyi aynı seansta, aletin programı ile oynayarak yapabilmekte. On beş seanslık paket programlar uygulanmaktadır. Maltepe Masaj Spa Kişinin problemine göre mezoterapi, lipoliz veya karboksiterapi ile kombine edilebilir.

Leave a Reply