Dilerseniz Aileniz ve Çocuklarınız ile Birlikte Çocuk Oyun Parkında Vakit Geçirebilirsiniz

Maltepe Spa Masaj Merkezinde Doğal Sağlık, Üstün Hizmet ve Unutulmaz Bir Tatil Konseptini Bir Arada Sunan Maltepe Spa Masaj Merkezi “Kaliteli Hizmet” ve “Mutlu Misafir” Anlayışı ile Balkonlu ve Konforlu Geniş Odaları, Kaydıraklı Havuz, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzlar, Geniş ve Kapsamlı Spa Deneyimi, Hamamı, Saunası, Buhar Odası, Tuz Odası, Çamur banyosu ve Her Çeşit Masaj Uygulama Seçenekleri ile Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor.

 

Maltepe Spa Masaj Merkezimizde Birbirinden Lüks Kaliteli ve Özenle Döşenmiş 30 Odamız ile 50 Kişi Kapasitelidir.

 

Birbirinden Lezzetli Açık Büfe Yemeklerimiz ve Zengin Çeşitli Menülerimiz İle Damak Tadınıza Uygun Seçiminizi Yaparak Hem de Maltepe Spa Masaj Merkezi Uygulamalarımızdan Faydalanılarak Tatilinizi Daha Eğlenceli Ve Sağlıklı Bir Şekilde Geçirebilirsiniz. Kafe Bar’ımızda Oturma Alanlarımızda Huzurlu Bir Şekilde Kahvenizi Bitkisel Detox Etkili Çayınızı Yudumlayabilirsiniz, Dilerseniz Aileniz ve Çocuklarınız ile Birlikte Çocuk Oyun Parkında Vakit Geçirebilirsiniz. Doğanın Tadını Doyasıya Çıkarmak İsteyen Misafirlerimiz Eşsiz Doğanında Yürüyüş Alanında Aktiviteler Yapabilir ve Huzurun Tadına Varabilirsiniz.

 

Maltepe Spa Masaj Merkezi Ailesi Olarak “Kaliteli Hizmet, Mutlu Aileler ve Mutlu Misafir” Anlayışı ile Tatilinize Anlam Kazandırmaktan ve Sizleri Ağırlamaktan Mutluluk Duyarız!

 

Leave a Reply