Doğal bir masaj yöntemi bali masajı

bali masajı maltepe hamam masaj spa anadolu yakası avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu uluslar arası masaj salonu

Maltepe masaj salonu

Bali Masajı Faydaları Nelerdir?

Bali masajı yöntemi, vücuttaki toksinleri atmaya ve beyaz kan hücrelerinin üretimini artırmaya yardımcı olan vücudun lenfatik sistemini arttırır. Bu, vücudun bağışıklık kazanmasına yol açar. Maltepe vücut masajı her açıdan en iyiyi sizlere sunar.

Bali masajı, masaj uygulamasının neden olduğu artan kan dolaşımı sayesinde anoreksiya bozukluğu olanların iştahını azaltmasına yardımcı olabilir. Maltepe bali masajı hizmetleriyle en iyiden faydalanabilirsiniz.

Düzenli Bali masajı, adet sırasında bayanların hissettiği rahatsızlığı azaltır. Bunun nedeni masaj uygulamasının kan dolaşımını düşürmesi ve sinirleri yatıştırmasıdır. Sinirlilik ve düşük kan akışı gibi adet öncesi sendrom semptomlarının tedavisinde de faydalıdır.

Aromatik yağlar ve peeling teknikleri ile yapılan bu masaj yöntemi ile cilt yenilenir ve ölü deri hücrelerinden arındırılır. Bu iki yöntemin kombinasyonu, cildin yüzeyine kan akışını artırarak, onu gören kişi için daha çekici hale getirir. Lulur, Bali masajı sırasında kullanılan bitkisel bir peelingdir. Masajın bu ilk aşamasında tüm vücuttaki ölü deri hücrelerinin atılması, kan akışının teşvik edilmesi ve cilt tonunun iyileştirilmesi amaçlanır.

Cilt soyulduktan sonra boreh masajına başlanır. Bu işlem sırasında masaj terapistleri, artan kan akışını teşvik etmek için kırmızı biber ve zencefil ile karıştırılmış yağlar kullanır. Aynı zamanda peeling maddesi de temizlenir. Yoğurt Maska tabakasını çıkarmak için çiçek kokulu su ile banyo hazırlanır. Daha sonra cilt, çıkarılması daha zor olan bir yoğurt maskesi ile tedavi edilir.

Geleneksel Bali masaj uygulamasından sonra kişinin kısa bir süre dinlenmesi gerekmektedir. Bu süre zarfında, vücutlarını toksinlerden arındırmaya yardımcı olmak için bitki çayı verilir. Ardından aromaterapi ve refleksoloji masajı yapılır. Bir masaj terapisti, alıcının tüm vücuduna bir saatten fazla yağlarla masaj yapar. Ayaklardan başlayarak ve bacaklardan başa kadar çalışarak baştan ayağa tamamen kaplanana kadar yağda masaj yapılır. Merkezimizden hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Leave a Reply