Selena Spa Masaj Güzellik Merkezi

Selena Spa Masaj Güzellik Merkezi olarak misyonumuz, yeni doğan bebekler için ebeveynler tarafından daha çok fark edilen hizmetler sunmaktır. Bizim hedefimiz, bebeklerin ve yetişkinlerin sağlıklı fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmaktır.

Selena Spa Masaj Güzellik Merkezimizde, 0-3 yaş arası bebek masaj uygulamaları ve danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur. Bebek masajının meydana getirdiği olumlu etkileri deneyimleyebileceksiniz. Bebeğinizi onun ebeveyni olarak güvende ve mutlu hissetmesi için bebek spa masaj uzmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Her bebekten önce sağlıklı ve zinde bebeklere en iyi hizmeti sunma niyetindeyiz. Bu nedenle, özellikle neonatal uygulamamıza özel önem veriyoruz. Becerili ve istekli profesyonel terapistlerimiz ile küçük misafirlerimizi rahatlıkla karşılayabilecek şekilde, her durumda onlara itina ile yaklaşıyoruz.

Her bebeğin ve yetişkin bireyin farklı bir şekilde geliştiğini bilen klinik direktörümüz, bebeklerin her aşamada sağlıklı ve neşeli bireyler olarak yetişmesi için destek vermemizi sağlıyor.

Selena Spa Masaj Güzellik Merkezi olarak her bir ebeveyne ve bebeğe kusursuz hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Selena Spa Masaj Güzellik Merkezimizde Uygulanan Masaj Çeşitleri ve Faydaları;

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. Klasik masaj İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, fiziksel baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu masaj uygulaması size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aroma terapik özlü yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar. Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masaj uygulamasıdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu özel masaj seansı, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu masaj seansı, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaklarımızda bulunan  bazı özel noktaların vücudumuzun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masaj uygulamasında, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Medikal masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masaj kürü uygulamasıdır. Hasar görmüş bir organı eski haline geri çevirmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları esnetme, uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yeniden yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk özel taşlar kullanılarak yapılan bu masaj seansı, bedeni gerçek anlamda dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masajı: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür. Selülit, çatlak ve sarkmış bölgeleri toparlama da kullanılan bu masaj yöntemi oldukça yardımcıdır.

Leave a Reply