Özel üretim yağ ile yapılan masaj uygulaması

Yağlı masaj uygulamaları: Masaj uygulama alanları ve çeşitleri

Vücudumuzda oluşan gerginlikler, ağrıyan adaleler için olduğu kadar stres ve zihinsel dengesizlik için de olan bireyler için de yatıştırıcı özelliği olan bu masaj yöntemi önerilir. Farklı masaj uygulamalarının çeşitliliği inanılmaz derecede çoktur. Özellikle de Yağlı masaj uygulaması burada başlangıçta göründüğünden daha fazla varyasyon bulundurmaktadır. Ayurveda’daki tıbbi masaj uygulamalarından rahatlama masajlarına ve erotik masaj uygulamalarına kadar çok sayıda farklılık vardır. Bu nedenle sizler için yağlı masaj uygulaması dünyasına daha yakından baktık.

 

aroma terapi masaj ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz,istanbul masaj,google masaj,yahoo masaj,twitter masaj salonu,paris masöz,amerika masaj salonu internasyonel masaj salonu

  istanbul maltepe masaj salonu

Yağlı masaj uygulaması nasıl etki eder?

Kuru masaj uygulamalarına ek olarak, yağlı masaj uygulamaları refahı artırmak için en önemli masaj yöntemlerinden biridir. Aromatik Bitkisel Masaj yağları ve bazı özel teknikler kullanılarak, çeşitli vücut noktalarına baskı yapılarak uygulanır. Bu basınç uyarımı  sayesinde cilt, eklemler, adaleler veya asablar ile ilgili olabilir. Ayurveda veya Thai masaj uygulamaları gibi bazı masaj yöntemleri de vücudun enerjik noktalarına odaklanan yöntemlerdendir.

 

Yağlı masaj uygulaması için gerekli araçlar ve çeşitli masaj cihazlarının kendisi de büyük ölçüde değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin, yağ masajının türüne bağlı olarak, yapılmasını kolaylaştıran özel masaj uygulama masaları vardır. Bazı masaj uygulama şekline bağlı olarak masaj topları veya fırçalar gibi yardımcılar da kullanılmaktadır. Ve hatta masaj yağının bile kıvamında ve sıcaklığında çok farklılıklar olmaktadır.

Leave a Reply