Maltepe Spa Masaj Diyet Kliniği

 

Maltepe Spa Masaj Diyet Kliniği’nde dikkat edilen asıl nokta; hastaların özelliklerine uygun beslenme diyet masaj programları geliştirmektedir. Bu programlar, internet ortamında ki tüm diyet maddelerinden, sosyal medyadaki diyet programı yayıncılarına kadar değişebilmektedir. Farklı branştan uzman doktorlar ile beraber çalışılarak hastaların besin ve egzersiz programlarının yanında masaj yöntemlerinin üzerinde de tek tek durulmaktadır.

Kliniğin hizmetleri arasında; hastanın ideal kilo ayarlaması, eğitimsel danışmanlık, beslenme programları, Maltepe masaj multivizyon yoga programları, beslenme bozuklukları ile her türlü sağlıklı beslenme detayları bulunmaktadır. İstanbul Maltepe Diyet Kliniği, sağlık sektöründe verdiği hizmetlerle sürekli olarak olumlu ileri ve geri dönüşlerle desteklenmektedir.

Diyet, masaj, spa firmamız, tamamen online ve en yeni teknolojik altyapısıyla anlık durum takibi, kontrolleri, analiz yöntemi ile tavsiye edilen beslenme programını hastalara sunmaktadır. Ayrıca özel hasta doktor arasındaki sağlıklı iletişimi de büyük önem taşıyan hizmetlerden biridir. Dr. Terapist Bengü Mengü Biz sağlıklı, fit ve mutlu bir yaşamsal stili hedefleyen herkesin tercih edebileceği özel bir klinik ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.

aroma terapi masaj ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz,istanbul masaj,google masaj,yahoo masaj,twitter masaj salonu,paris masöz,amerika masaj salonu internasyonel masaj salonu asvrupa yakası masöz

istanbul spa masaj merkezi

Sağlıklı günler için formda olmak çok önemlidir bunun için kilo sorunu olan bireylerin uygun bir diyet programı ile kendilerine daha sağlıklı bir yaşam kazanma şansı mümkündür ve bunu Maltepe masaj uygulamaları ile daha da sağlıklı ve mutlu bir yaşam idame etme fırsatına çevirebilirler.

İstanbul Spa Masaj Uygulamaları Merkezlerinde zayıflama ve kilo verme mümkün mü? Kilo vermek için nasıl masaj yapılmalıdır? Kilo verdiren masaj teknikleri nelerdir? İşte tüm bu soruların yanıtı… Maltepe Masaj uygulamaları yaptırmak, özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırdığı için bölgesel zayıflamaya yardımcı olur. Metabolizma hızlandırıcı bir etkiye sahip olan masaj, düzenli uygulandığında vücuttaki yağlanmayı azaltır. Maltepe Lenf drenaj gibi daha birçok masaj yöntemi kısa sürede olmasa da düzenli uygulamada selülitleri ve fazla kiloları yok eder. Sizler için bölgesel zayıflatan masajın nasıl yapılması gerektiğini araştırdık.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA MASAJI NASIL YAPILMALI?

Bölgesel zayıflama için uygulanması gereken eşsiz masaj yöntemi, birtakım ritmik ve devinimsel el hareketleri ile uygulanmalıdır. Cilt altı dokulara ve kaslara dokunarak kan dolaşımının hızlandırılması gerekir. Bu nedenle masajla kilo vermek için tecrübeli bir masör veya kaliteli masaj aletlerine başvurmanız gerekir.

Leave a Reply