İstanbul Maltepe Thermal & Wellness Center 

İstanbul Maltepe Thermal & Wellness Center  Siz değerli konuklarına  aromaterapik özelliğe sahip masaj alternatifleri sunmaktadır. Ilıtılmış saf zeytinyağı kullanılarak yapılan masaj uygulamasında tercihinize göre aromatik özlü bitkisel yağlarla zenginleştirilmektedir. Sunduğumuz kaliteli masaj hizmetlerimizden oldukça memnun kalacağınızı garanti ederiz. Her hangi olumsuz bir durum yaşamamak için lütfen eğer sağlık sorununuz var ise randevu talebiniz esnasında belirtmeniz sizin için iyi olacaktır…

Maltepe Special Masaj
 60 dk – 90 dk

Özel tekniklerle yapılan, Bali masajı ve İsveç masajı manipülasyonlarının karışımı olan bu uygulama vücuda ve zihne dinginlik verirken günün yorgunluğunu geride bırakmanızı sağlamaktadır.

Anti Stres Masaj Uygulaması

 70 dk

Anti-stres masaj uygulaması, stres ve etkilerinin giderilmesinde en etkili yöntemlerden biri olup vücutta strese bağlı sorunların önüne geçmek için destekleyici faydalar sağlamaktadır.  Tüm vücuda uygulanan bu masajda öncelikle yoğun stres bölgeleri tespit edilir ve ardından bu bölgelere uygulanan özel manipülasyonların uygulanmasıyla yorgunluk ve gerginlikten arınma sağlanır.

Hamam Sefası

 60 dk

Türk hamamında kese , aromalı yağlarla yapılan masaj ve köpüklü hamam sefasını içermektedir. Ölü deri tabakasının atılmasını, cildin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlayan bir uygulamadır.
Ayrıca bu uygulama gözenekleri açarak cildi yumuşatır ve kan dolaşımını hızlandırır.

İsveç Masajı

 50 dk

Kaslar üzerinde öfleraj, petrisaj, friksiyon, ve vibrasyon teknikleri kullanılarak yapılan masaj ile vücuttaki gizli stresi uzaklaştırır, dolaşımı düzenler ve kas gerilimini azaltır.

Derin Baskı Masaj Uygulaması

 40 dk

Sportif faaliyetler veya yoğun bir gün öncesi ya da sonrasında kişinin daha hızlı bir şekilde canlanmasını, dinçleşmesini sağlayarak yorgunluğunu gideren masaj yöntemi ayrıca şişlikleri önlemek, adale gerilmesini azaltmak, esnekliği arttırmak ve sakatlıkları önlemek için uygulanır.

Leave a Reply