Matlepe Güzellik Ve Ayak Terapi Merkezi

Matlepe Güzellik Ve Ayak Terapi Merkezi, 2001 yılından bu güne İstanbul Maltepe’de hizmet vermektedir . 20 yılı geçkin deneyimimiz ve uzman terapist ve estetisyenlerimiz ile sunduğumuz spa güzellik bakımı ve özellikle masaj hizmetleri sayesinde, pek çok kişinin maddi ve maneviyat ferahlıklarını sağlamış, el ve ayak bakımlarını ve estetikliğini arttırarak sağlığına önem verenlere destek olmuşuzdur.

bali masajı maltepe hamam masaj spa anadolu yakası avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu uluslar arası masaj salonu

Maltepe masaj salonu

İstanbul un en kapsamlı terapi hizmetlerini uzman terapistler ve estetisyenler tarafından masaj hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti sağlama ilkesini yaşamımızın ilk önceliği olarak ele almış bulunmaktayız. Özellikle spa altın masaj swiss masassj şişli masaj aroma terapi thai masaj taksim masaj full masaj klasik masaj akupuntur seansları, sıcak taş tedavileri ve aromaterapi hizmetlerimize yoğun ilgi gösteriliyor. Bunların yanı sıra mekanımızın sağlıklı atmosferini korumak, ve son teknoloji ekipmanları kullanmak üzere tarçınlı masaj odalarımızın temizliğini ön planda tutmak gibi ilkemize sadık kalarak, ziyaretçilerimize iyi ve tse kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Misafirlerimizin rahatlaması, masaj ile mutlu ve keyifli bir ortamda dinlenmesi için her geçen gün geliştirdiğimiz hizmetlerimizden faydalanmalarını diliyoruz. Rahatlama, bireysel terapiler, enerji dengesizliği ve nöro musculoskeletal yani kas sistemi dengesizliği gibi fonksiyonel bozuklukların giderilmesi konuları hakkında her türlü isteğinizi temsilzimiz ile telefonda ya da yüzyüze olarak ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Leave a Reply