Maltepe Sıcak taş masaj uygulaması

 

Özel Pınar Diller Spa Masaj Salonu sağlıklı yaşama yaklaşımı ve memnuniyeti öncelikli kılarak, kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Özel hizmetl sunma peşinde olan masaj merkezimiz öncü olduğu her bakımdan ortada olan ve her açıdan belirttiği eşsiz hizmetleri özveri ile sundu. Müşterilerinin rahatlama ve şifa arayışlarına uygun tedavilerle her zaman dengeli, dinamik ve üstün bir başarı ile garanti etmek için ekibimizle cömertlik gösteriyoruz.

Spa Masaj Salonu Yaşam Standartlarını Yükseltmek

Tüm tedavi seçeneklerimiz müşterilerimizin genel olarak hayat standartlarını yükseltmeyi amaçlar ve onların ihtiyaçlarını doğru ve makul fiyatlara karşılama odaklıdır. Spa masaj Merkezi Olarak Misyonumuz ilerideki yıllarda devam edecek olan Maltepe form spa markası ile müşterilerimize içerisinde terapötik masaj ile birlikte diğer sağlık branşı uzmanları aracılığıyla da hizmet sunmaktır.

Maltepe Sağlıklı Yaşallam Vadisi

Maltepe masaj ve spa merkezi olarak temel ilkelerimizden biri de her zaman sağlıklı yaşama alışkanlıkları geliştirmektir. Maltepe merkezi Sağlık yönetimi ve hasta takip sistemlerimizi destekleyerek, müşterilerimize en iyi gerçek yardımını sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca, sunduğumuz özel  masaj hizmetleri ile İstanbul spa masaj merkezi olarak Anadolu yakası Bölgesinin güzelliğini keşfetmeye davet ediyoruz. Her zaman var olan ve yeni ziyaretçileri ile sürekli tazeleme ve dengeleyecek, ideal konularda konaklama, genel tatil planları oluşturmak için harika bir platform olarak görüyoruz.

Profesyonel Hizmet

Maltepe spa masaj merkezi olarak bütün müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli ve bu nedenle birebir servisimizin her zaman en iyisidir. Profesyonellik ve konforu birden fazla tecrübeli terapistlerimiz sayesinde merkezimize gelen müşterilerimizle yüksek seviyede etkileşime girerek başarıyoruz. Tüm tedavi seçeneklerimizin sonuç odaklı, tatmin edici ve güvenilir hizmet anlayışı hakkında bilgi paylaşarak, bizimle geçirdikleri zamanın değerli olduğunu göstermeye çalışıyoruz. Sizlere özel sıcak bir masaj tavsiyemiz var terapistlerimiz tarafından özenle uygulanan sıcak taş masajı sizlerin de favori uygulamalarınız arasına dahil olacak türden bir masaj yöntemidir.

Sıcak taş masajı

Maltepe Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul maltepe masaj yöntemi, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

Maltepe Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masaj uygulaması için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Maltepe Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masaj uygulamasından daha pahalıdır.

Leave a Reply