Tuz ile Yapılan Masaj uygulamasının Faydaları

Masaj uygulamaları sayesinde hem daha rahatlamış bir vücuda sahip olur hem de rahatlıkla kilo verme programı uygulayabiliriz çünkü uzman terapistler tarafından düzenli olarak masaj ile aromaterapi kürleri yaptırıldığında, boşalan yağ hücrelerini sıkıştırarak sarkmalara engel olur.
Vücudumuzdaki deformasyonu engelleyen, kaslarımızı rahatlatan, bağışıklık sistemimizi kuvvetlendiren bir kalkan elde etmiş oluruz. Masaj uygulamaları ile romatizma, kanser vb. gibi bir çok hastalıktan doktor tavsiyesi ve reçeteleri doğrultusunda yapılan masaj uygulamaları sayesinde, hastanın ağrıları azaltılır, beden ve zihin açısından olduğu kadar psikolojik yönden de rahatlamasını sağlar. Masaj terapisi yaptıran kişi kendini daha enerjik ve zinde hisseder. Günümüz hayat şartlarının ortaya koyduğu olumsuz ağır etkilerden (stres, yorgunluk vb.) kişinin uzaklaşmasını kolaylıkla sağlar. Özellikle Baş ağrılarının geçici ve uzun sürebilen (Migren) doğurduğu atakları azaltmada en büyük yardımcı uygulamadır. Vücudumuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Cildimize esneklik ve parlaklık kazandırır.

tuz masajı avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu

    istanbul masaj salonu

Metabolizmamızı hızlandırarak hastalıklara karşı daha dirençli olmamızı sağlar.Tabiat ana bu konuda bizlere pek çok yararlı mineraller ve bitkisel kaynaklar sunmaktadır,Bunlardan biride tuz ile yapılan masaj seanslarıdır.

Tuz ile Yapılan Masaj uygulamasının Faydaları:
*Uyku kalitesini arttırır

*Ödem ve şişlikleri azaltır
* Çok derin rahatlama sağlar
* Kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlar

Tamamen doğal tuzlarla kaplı tuzdan olan bir örtü ile uygulanan tuz masajı uygulanırken yatağınızda uzanıp nefes alıp vererek ciğerlerinizin tuz terapisi ile rahatlayışını hissederek, bir yandan da bütün bedeninizin rahatlamasını sağlayan himalaya masaj tuzları ve aromatik bitkisel yağlarla yapılan masaj uygulaması ile rahatlar ve seans sonunda kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedersiniz…

Leave a Reply