spa masaj hamam güzellik

istanbul spa masaj hamam güzellik merkezi, 2013 yılında İstanbul Avrupa yakasında kurulan masaj hizmetleri sektöründeki öncü firmalardan biri olarak liderliğin hakkını veren bir marka haline gelmektedir. Genel müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaya odaklanmış olmanın yanı sıra, sağlık hizmetlerinde çok daha iyi tedavi ve hizmet imkanları ile masaj sunmamızdan memnuniyet duymaktayız.

profesyonel ekibimiz uzmanlaşmış alanlarına çok dikkat ederek, müşterilerimize on yıldızlı genel masaj hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bazı terapileri özel olarak geliştirmiş, indirgemeyi özelleştiren istanbul spa masaj hamam güzellik merkezi masaj teknikleriyle özel salonumuz tarafından sağlanan tedaviler her türlü rahatlatmayı sağlamak için yardımcı olmaktadır.

Bizim vizyonumuz, müşterilerimizin sağlık koşullarını düzeltmede ve onlara vücutlarını eski performanslarını geri getirerek daha ileriye gitmesine yardımcı olmaksa istanbul spa masaj hamam güzellik merkezi olarak vermiş olduğumuz hizmetler tamamen bunu temsil etmektedir. Bununla birlikte, aynı zamanda yeni şeyleri denemeye odaklanarak, müşterilerimizin deneyimini her geçen gün iyileştirmeye çalışıyoruz.

istanbul masöz bayan avcılar bakırköy google yahoo instagram facebook masaj salonu

istanbul spa masaj hamam güzellik merkezi

Yenilenen istanbul spa masaj hamam güzellik merkezi, günümüz çağının taleplerine cevap verecek son teknolojiyle donatılan donanımlı masaj salonuyla faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize deneyimlemek için merkezimize gelmeleri rahatlama ve canlanma hissiyle dolu keyifli bir atmosfer de özel anlar yaşamak için uygun ortamlar oluşturmaya odaklanmış durumdayız. Sizlere özel masaj uygulamalarımızdan olan Lenf Drenaj Masajından Biraz bahsetmek istiyoruz;

Lenf Drenaj Masajı Nelere İyi Gelir?

Lenf drenaj masajının genel sağlığınız üzerinde olumlu etkileri vardır. Çünkü lenf, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasının anahtarıdır. Lenf drenajı ve akışını geliştirmek size birçok açıdan fayda sağlar.

Lenf masajı:

  • Basit soğuk algınlığı ve virüslere karşı korur; vücudunuzun enfeksiyonlarla savaşmasına yardımcı olur ve iyileşme ve toparlanma sürecini hızlandırır.
  • Vücudun su tutmasının önüne geçebilir. Maltepe masaj Lenf sisteminin pompası olmadığı için, eğer uzun süre hareketsiz kalırsanız lenf akışı zorlaşır. Zaman zaman ellerinizin ve ayaklarınızın şişmesinin sebebi de budur.
  • Lenf Drenaj masajı, Kilo verme sürecini hızlandırır. Lenf sisteminin gelişmesiyle metabolizmanızı hızınız da gelişir. Bu sayede kalori harcamanız da artar.
  • Manuel lenf drenaj, lenfödemin tedavisinde de kullanılır.

Lenf Drenaj Masajının Cilt Yapısına Etkisi

 

  • Bedeninizdeki Şişkinlikleri ve lekeleri azaltır.
  • Temiz ve sağlıklı gözeneklere sahip olmanızı sağlar.
  • Yaralı dokuların iyileşmesini hızlandırır. Örneğin teninizdeki çatlaklarının görüntüsünü düzeltir.
  • Selüliti azaltır. Maltepe masaj tekniğinin uygulandığı alanlarda özellikle kan akışı ve sirkülasyon artar, bu sayede selülit görünümüne sebep olan atık toksinler vücuttan atılır.

Eğer hamileyseniz, hamilelik şüpheniz veya herhangi bir sağlık sorununuz varsa, düzenli bir ilaç tedavisi görüyorsanız, yakın zamanda bir operasyon geçirdiyseniz ve herhangi bir şeye alerjiniz varsa lütfen İstanbul Maltepe masaj terapistinizle bunları paylaşmayı unutmayın.

Leave a Reply