Stresten uzaklaşmamızı sağlayan özel masaj uygulamaları

Aslıcan Sultan Spa Masaj Merkezi yılından bu yana İstanbul, Maltepe’de kurulmuş ve Profesyonel Spa Masaj alanında hizmet vermektedir. Kalite ve iyi hizmet anlayışını her zaman öncelikli tutan Aslıcan Sultan Spa Masaj Merkezi, sürekli aydınlanma ile başarıya ulaşmak ve müşterilerine hizmet vermek için son teknolojik altyapı ile donatılmış ve hazırlanmıştır. Kliniğimizde sunulan koşulsuz kalite sağlamayla profesyonel hizmet dürüstlük, güven ve sadakat ilkelerini esas alıyoruz. Güncel medikal uygulamaları konularında ve yeni kurallara göre hazırlıklı olmamız ve masözlerimizin bireysel terapi planları geliştirmeleriyle, alanımızdaki en ileri ve yenilikçi yöntemleri sizlere sunmaktan asla geri kalmıyoruz. İnsan memnuniyetine olan saygımızla, sağladığımız kalite standartları üstünde gerçek spa masaj seansları kararlı bir şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden beri, misyonumuz herkese ulaşarak insan farkındalığını artırmak ve sağlık, mutluluk ve profesyonel istanbul Maltepe masaj hizmetimizi uluslararası seviyeye taşımaktır. Siz de bizimle birlikteyken her şeyin mümkün olduğunu görmek ve deneyimlemek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize her zaman destekçi olun ve önerilerinizi gönderin!

Aslıcan Sultan Spa Masaj Merkezi, size “Harika Bir şekilde Yaşama” hissi ve bilgilerini verecek ve yaşamsal çözümler sunmak için oluşturulmuş bir markadır. Kalite standardını her zaman üst düzeyde tutan kuruluşumuz, vücudunuz üzerinde pozitif etkileri olan alanlarda başarılı çalışmalara imza atıyor. Müşterilerimizin hayatlarını pozitif olarak değiştirmek için her gün daha da gelişiyor ve kendi vizyonumuzun ötesine geçiyoruz. Tek amacımız, müşterilerimize mükemmel sağlık hizmetleri ile ulaşabilmek ve insanların diledikleri şekilde kaliteli bir yaşama hakkına sahip olmalarını sağlamaktır.

özel masaj spa termal masaj

Maltepe spa masaj uygulamaları ile Kan dolaşımını hızlandıran ve vücuttaki dokuları yenileyen özel masaj terapisi ile stres ve depresyondan korunmak, vücudu rahatlatmayı sağlamak da mümkün…

Masaj Çeşitleri ve Faydaları Nelerdir?

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu istanbul masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan Maltepe masaj uygulamasında, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu mesaj size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aromaterapik yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar.Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masajdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu Maltepe masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu özel masaj, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaktaki noktaların vücudun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masajda, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Tıbbi masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masajdır. Hasar görmüş bir organı eski haline döndürmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Özel Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk taşlar kullanılarak yapılan Maltepe masaj, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masaj uygulaması: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan maltepe masaj türüdür.

Stresten uzaklaşmamızı sağlayan özel masaj uygulamaları doğru ellerde, hijyenik ortamda, uzman Maltepe masöz veya masör fizyoterapistler tarafından yapılması önemlidir bu sayede daha zinde ve yenilenmiş bir bedene sahip olabileceksiniz…

Leave a Reply