Isıtılmış volkanik taş masaj yöntemi

Özel Maltepe Spa Masaj uygulama yöntemlerinden olan Sıcak taş yani ısıtılmış volkanik taş ile özellikle Anadolu yakası spa masaj merkezlerinde bulunan masaj salonlarında uygulanabilen bir masaj yöntemidir. Maltepe Özel Spa Masaj Merkezi Sıcak taş masaj uygulaması, adale ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en ideal Kadıköy masaj yöntemlerindendir. Bu tür terapötik istanbul masaj uygulaması, İsveç masaj uygulamasına benzerlik göstermektedir, sadece Avrupa yakası masaj uygulama terapistinin elleri yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış vokanik taşlar kullanmaktadır. Isıtılmış volkanik taşlar kullanılarak İstanbul masaj adale gerginliğini azaltılır, kan akışı iyileştirilir ve ağrının giderilmesine yardımcı olur. Anadolu Yakası sıcak taş masaj uygulaması bu tür sorunların çözülmesinde yardımcı olabilir:

masaj spa merkezi google masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj instagram masa istanbul masöz masaj salonu

istanbul masaj ve spa merkezi

  • Bu Masaj Yöntemi kas gerginliğini azaltmada etkilidir
  • Masaj uygulamaları kan akışını iyileştirmekte yardımcı olur
  • Masaj uygulamaları ağrıyı hafifletmekte endikedir
  • Masaj uygulamaları rahatlamayı teşvik etmek
  • Masaj uygulamaları stresi azaltmakta etkilidir

Pendik Sıcak taş masaj uygulaması esnasında ısıtılmış volkanik taşlar tüm vücut bölgelerimizin farklı parçalarına yerleştirilir. Avrupa Yakası Masaj Uygulama Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak Klasik masaj uygulaması yöntemlerini kullanarak vücudumuzun farklı bölgelerine maltepe masaj uygularken bu taşlardan en az birini kullanabilir. Bazen soğuk volkanik taşlar da kullanılmaktadır.

İstanbul sıcak taş masaj uygulaması için İç çamaşırınızı çıkarırken veya giyerken kendinizi daha rahat hissetmeniz için bir örtü verilecektir ama daha etkili bir Maltepe sıcak taş masajı için lütfen kıyafet giymeyin . Anadolu Yakası Özel Spa Masaj uygulamaları esnasında bir çarşafla kaplanacaksınız. Bu eşsiz masaj uygulaması genellikle duruma göre uzun sürebilmektedir.

Leave a Reply