masaj ile diyet yaşam kalitesini arttırıyor

Diyet Beslenme Masaj Ve Danışmanlık Merkezi, Türkiye’nin önde gelen beslenme ve sağlık danışmanlık firmaları arasında yer almaktadır. Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev tarafından 2005 yılında kuruldu. Sektör olarak diyetisyenlik hizmeti sunmakta, şu anda İstanbul Üsküdar’daki en büyük ve güvenilir diyet ve sağlık çözümlerinin lideri.

Tüm üyelerimiz, herhangi bir kişisel beslenme veya sağlık konusunda destek istediğinde özel tavsiyelerden faydalanabilir. Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev, Müşteri memnuniyeti her zaman üst sıralarda tutulmalıdır anlayışı ile Ekibimiz size her koşulda yardımcı olacak ve profesyonel çözümler önerilecektir. Rehberlikleri ile yolunda gitmek sizin için en kolay yoldur.

Masaj ve diyet merkezi olarak vücut ağırlığının ve yetersiz beslenmenin düzeltilmesine odaklanmıştır ancak diğer problemler de dahil olmak üzere Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev potansiyel uygulamalar hakkında danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Özellikle gençlerin yaşamlarını kişisel gelişim açısından geliştirmelerini desteklemek ve etkin bir yaklaşım ile birlikte yaşam kontrolünün kolay bir şekilde sağlanmasına yardımcı olmak üzere amaçlanmaktadır.

Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev  her müşterimiz bireysel olarak ele alınarak, ileri seviyede teknolojinin kullanıldığı farklı taktikler ve stratejiler kullanılarak, Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev ve ekibi tarafından anında geri bildirim verilir. Sevk ve idare sistemi, beslenme planları ve pozitif yaşama stratejileri, e ticaret gibi kesin çözümleri ve üye servisi olarak da hizmet vermektedir.

Bütün bunları sunduğumuzdan beri, müşterilerimiz, Uygulama merkezimiz hakkında oluşturdukları olağanüstü hasta deneyimiyle yüksek memnuniyet ile karşılaşmışlardır. Hizmetlerimizin kalitesi adına, Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev, sonunda size her türlü diyet, sağlık ve beslenme perspektifi ile desteği getirmek için her zaman burada duracaktır. Kilo verme genellikle zor ve acı dolu bir süreç gibi görülüyor olsa da işin içine masaj girdiği zaman, bu terim tamamen kişisel bakıma ve yaşam kalitesine dönüşüyor. Maltepe Masaj terapileri kilo verme sürecini, insanların bağlı kalabileceği, pozitif bir hadiseye dönüştürüyor. Ayrıca İstanbul Maltepe masaj, beslenme odaklı olmayan harika bir ödül sistemi olarak da kullanılabilir.

istanbul masöz bayan avcılar bakırköy google yahoo instagram facebook masaj salonu

istanbul spa masaj hama güzellik merkezi

Masaj uygulamalarının kilo verme sürecine olan en önemli etkisi egzersizi kolaylaştırması diyebiliriz. Eğer hareket etme konusunda sıkıntınız varsa, kilo verme süreci pek de kolay olmayacaktır. Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev  İstanbul masaj terapileri kasları uyarır, sakatlık oluşturabilecek kas gerginliklerini giderir ve kas ağrılarının oluşumunu engeller. Yani özel masaj terapileri hem iyi hissetmenizi sağlar, hem de egzersizlerinizi daha keyifli ve daha acısız hale getirir. Birçok uzmana göre masaj yaşam kalitesini arttırıyor. Masaj uygulamaları yaşam kalitesinin artmasını da, insanların beslenme ve hareketleri ile ilgili seçimlerinde da daha doğrusu düzgün kararlar almasına yardımcı oluyor. Masaj uygulamalarının kilo verme üzerinde direkt olarak etkisinin olduğuna dair bilimsel bir veri bulunmasa da, İstanbul spa masaj merkezinin uyguladığı masajın stres üzerinde olumlu etkilerinin olduğuna dair araştırmalar var. Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev, Hepimizin bildiği üzere kilo almanın en büyük sebeplerinden biri de stres. Kişiye özel masaj ve diyet programlamalarının diğer bir olumlu etkisi de insanların ağrı kesici ilaçları kullanmasını azaltması. Bu ilaçlar da kilo almanıza sebep olan diğer faktörler arasında.

Kilo verme sürecini kolaylaştırmasının yanında, uzmanlarımıza göre insanların fiziksel görünüşünü geliştirmeye yardımcı olan belirli masaj teknikleri de bulunuyor. Bunlardan biri ödemi ve şişkinlikleri azaltmaya yardımcı olan lenf drenaj masajıdır. Maltepe Uzm. Diyetisyen Terapist Psikolog Bergüzar Benisev,Eğer vücudunuzun su biriktirdiğini düşünüyorsanız lenf drenaj masajı, vücudunuzdaki fazla suyu atmanıza ve daha az şişkin hissetmenize yardımcı olacak harika bir araç olabilir ayrıca diğer masaj seanslarımız için lütfen bizlerle iletişime geçiniz…

Leave a Reply