Madran Spa Termal Masaj

İstanbul Madran Spa Termal Masaj olarak, 2007 yılında Türkiye’nin İstanbul Kadıköy ve Yeşilköy bölgelerinde kurulmuştur. Biz sadece profesyonel masaj uygulama yaklaşımlarımızla değil aynı zamanda konuklarımıza profesyonel hizmet anlayışını sağlamak için sunduğumuz lüks spa sauna deneyimi ile de öne çıkmaktayız.

Güvenlik ve Özgürlük bizim için çok önemlidir. İstanbul Madran Spa Termal Masaj merkezine gelirken en az kaygıyla ilgileniriz. Eyleme geçersek her zaman ihtiyaç duyulduğunda çabamızla güvenlik önlemleri almaya hazır olacağız.

Her konuğumuzun fiziksel, ruhsal dengesinin tüm ayrıntılarını tanımak ve anlamak için büyük özen gösteriyoruz. Deneyimli terapistlerimiz sizlere kolaylık ve huzur sunacak etkili masaj teknikleri uygulayacaklar.

aroma terapi masaj ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz,istanbul masaj,google masaj,yahoo masaj,twitter masaj salonu,paris masöz,amerika masaj salonu internasyonel masaj salonu asvrupa yakası masöz

istanbul spa masaj merkezi

İstanbul Madran Spa Termal Masaj merkezi olarak, daha konforlu bir ortamda evinizden masaj uygulama tecrübesi sunabilmek için mobil masör ve masöz olarak faaliyet gösteren hizmetlerimizle sizi bekliyoruz. En donanımlı ekipmanlarımızı ve masözlerimizi kullanarak en iyi masaj deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Biz siz değerli misafirlerimiz için ekstra adımlar atıyoruz. Sizinle çalışmaktan onur duyuyoruz ve ekibimizle gurur duyuyoruz.

İstanbul Madran Spa Termal Masaj Mobil Masör ve masöz olarak, sizin farklı masaj ihtiyaçlarınızı karşılamak için işletmemizdeki özel spa ortamının tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Biz masaj uygulama sektöründe kaliteyi temsil ediyoruz. Bizim sağlıklı yaşam destekçilerimiz veya takipçilerimizin ortaklığını severiz. Hepimizi buluşturan inancımız; müşteri memnuniyeti ve destekleyici yaklaşımımız. Sizlere salonumuza özel uygulamalardan bir olan Thai Yoga Masajı atlatmak istiyorum, yaklaşık 2500 yıl önce Hindistan’da ortaya çıkmıştır. Tay yoga masajı, akupresür, esneme, enerji çalışması ve meditasyon tekniklerini kullanır. Avuçlarınızın, başparmaklarınızın, dizlerinizin, dirseklerinizin veya ayaklarınızın hafif hareketleriyle bedeniniz ve enerji hatlarınız üzerinde uğraşılır ve etkinleştirilir. İstanbul masaj sırasında dikkatli bir şekilde gerilecek ve farklı pozisyonlara döndürüleceksiniz. Bu nedenle Thai yoga masaj uygulamasına pasif yoga da denebilir.
Bu tam vücut masajı özellikle metabolizmamızı uyararak vücudumuzun iyi bir şekilde detoksifikasyonu’nu sağlar. Kaslar gerilir, beden ve zihin dinlendirilir.
Masaj uygulamaları rahat ve hafif kıyafetlerle, tercihen uzun kollu bir gömlek ve koşu pantolonu taytla, yerdeki minder üzerinde yapılır ve rahatlatıcı bir kırmızı ışık seansıyla sona erer. Mümkünse masajdan önceki iki saat boyunca yağlı veya ağır bir şey yememeli ve şayet mümkünse vücudunuzu bütün gün düzenli olarak nemli tutmaya özen göstermelisiniz.

Leave a Reply