Masaj uygulaması ile cilte anti aging etkisi

Bu Masaj Yöntemi Özellikle kilo ve Selülit Sorunları olan ister bayan olsun isterse erkek olsun baş vurdukları yöntemler arasında öne çıkan masaj uygulamalarından biridir. Çünkü her hangi bir cerrahi işlem sonrası iz kalması veya yanlış giden bir şeyler olabilir diye insanlar öncelikli olarak doğal yöntemlere baş vururlar.Bu yöntemlerden biri olan G Beş Masaj uygulaması kendi adını taşıyan bir alet ile yapılmaktadır. Bu alet ucunda bulunan başlıktan hastanın selülitli ve deforme olmuş bölgelerine titreşim ve darbe göndermekte olup Bu titreşimler ve darbeler sayesinde cildin altındaki hücreleri uyararak cildin kendini yenilemesini sağlamakta ve Ayrıca sıkılaşma etkisi de yapmaktadır.

anadolu yakası avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu uluslar arası masaj salonu

İstanbul Maltepe Masaj Salonu

G Beş Masaj uygulama cihazı tarafından gönderilen bu titreşimlerin ve darbelerin bir diğer faydası ise gerilmiş bölgeleri yumuşatması, spazm olan yerleri rahatlatması ve yorgunluk sonrasında kalan laktik asitin yok edilmesini sağlamasıdır. Ayrıca lenfatik ve kan damarlarının sıkışmasını da gidererek kan dolaşımının hızlanmasını sağlamaktadır.

Ritmik masaj şeklinde yapılan G Beş Masaj uygulaması ile cilte anti aging etkisi yaratılmakta olup aynı zamanda cildimizin esneklik kazanmasına da yardımcı olmaktadır. G Beş Masaj uygulamasının bu kadar etkiye sahip olmasındaki en büyük etken alet ile yapıldığı için kan akışını hızlandırarak tıkanmış damarları açması ve vücudun kendini yenilemesini hızlandırmaktır.

G Beş Masaj uygulaması kişinin vücudundaki her bölgeye uygulanabilinmektedir. Öte yandan bazı bölgelerde G Beş Masaj uygulaması daha sıklıkla başvurulan bir bölgesel incelme yöntemi olarak bilinmektedir. Bu bölgeler aşağıda şu şekilde sıralanmıştır:

  • Kol
  • Üst bacak
  • Kalça
  • Basen

Leave a Reply