Masaj uygulamalarında kullanılan lavanta özlü yağların bir çok olumlu etkiler

Maltepe Spa Masaj Ve Güzellik Salonu;  Masaj uygulamalarında kullanılan lavanta özlü yağların bir çok olumlu etkiler vardır hem ruhumuza işleyen harika kokusu ve tenimize kazandırdığı yumuşaklık ve tazelik ile güzellik ve masaj uygulamalarımızın vazgeçilmezlerindendir.

 

Lavanta Yağının Faydaları Nelerdir?

-Akne Tedavisinde Kullanılır ve Tahriş Olmuş Cildi İyileştirir

-Egzama ve Kuru Cilt Durumlarını Yatıştırır.

-Kırışıklıkları Azaltır ve Leke Oluşumunu Önler

-Yaralar Üzerinde İyileştiricidir

Böcek Sokmalarında Yatıştırıcıdır

-Güneş Yanığının Etkilerini Azaltır

-Saç Sağlığını Korur ve Yeni Saç Oluşumunu Destekler

-Mantar ve Viral Enfeksiyonlarla Mücadeleye Yardımcı Olur

-Ayak Sağlığı Üzerinde Etkilidir

-Uyku Problemlerine İyi Gelir

-Stres ve Anksiyeteyi Hafifletir

-Ağrıyı Hafifletir

-Sindirim Sisteminin İşini Kolaylaştırmaya Yardımcı Olur

-Solunumsal Bozuklukları Rahatlatır

-Adet ağrısına iyi gelir

aroma terapi masaj ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz,istanbul masaj,google masaj,yahoo masaj,twitter masaj salonu,paris masöz,amerika masaj salonu internasyonel masaj salonu

istanbul maltepe masaj salonu

Lavanta Yağının Cilt Bakımında Kullanımı

Lavanta yağının yararları kullanım amacı ile bağlantılı olarak farklılık gösterebilir. Maltepe Spa Masaj teninizi nemlendirmek ya da serbest radikallere karşı koruyucu etkisiyle kırışıklıkları önlemek için lavanta yağı tene nazikçe Maltepe Spa Masaj yaparak uygulanabilir. Lavanta yağının kuru cilt tipine olan faydalarını hissetmek için öncelikle iyi temizlenmiş bir cilde gece yatmadan önce bir parça pamuğa bir veya iki damla lavanta yağı damlatarak kullanılabilirsiniz. Lavanta yağının düzenli kullanılması ile ciltte meydana gelen aydınlanma ve nemlendirici etkisini görebilirsiniz. Sivilce oluşumunu ve ciltteki kızarıklıkları önlemek amacıyla lavanta yağının faydalarından yararlanmak için bir parça pamuğa lavanta yağı damlatarak sivilce ya da kızarıklık olan bölgeye uygulayabilir ve sivilcelerden kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Deri yüzeyinde oluşan iltihap durumlarında ise de lavanta yağını hafif dairesel hareketler ile cilde Maltepe Spa Masaj yaparak yavaşça uygulanabilir. Lavanta yağı sürülen bölgede kısa süre içerisinde lavanta karışımlı yağın faydaları arasında yer alan iyileştirici ve yatıştırıcı etkisini hem ruhunuzda hem de bedeninizde kolaylıkla hissedebilirsiniz.

Leave a Reply