Terapist masaj yapacağı kişi hakkında bilgiye sahip olmalı

 

Maltepe Spa Masaj ve Tıp Merkezlerinde kullanılan Masaj uygulama masalarının genişliği en az 60 cm boyu ise 2.00m. olmalı yerden yüksekliği ise Terapistin boyuna göre ayarlanabilir olmalıdır. Kalifiye Terapist ayakta durduğunda ellerini yumruk haline getirdiğinde masaya elleri ile rahatça tems edebilmelidir.

Maltepe Spa Masaj Yaptıracak Kişi

Terapist , Maltepe Spa Masaj tatbik edeceği kişi hakkında bir bilgiye sahip olmalı ne için masaj uygulanacağını çok iyi bilmelidir. Maltepe Spa Masaj Terapisti ,masaj yapacağı kişinin fizyolojik ve psikolojik durumunu, Maltepe Spa Masaj uygulamasının etkilerini, uygulayacağı masaj tekniğini yeteri kadar bilmesi gerekir.

anadolu yakası masöz ulusal masaj salonu ulusal masöz uluslar arası masöz avrupa masaj internasyonel masaj salonu uluslar arası masaj google masöz hotmail masaj anadolu yakası masöz maltepe masaj salonu maltepe masöz

istanbul maltepe spa masaj salonu

Fiziki temas, Maltepe Spa Masaj terapisti ile hasta arasında yakın bir ilişki kurar. Burada terapist anlayışlı, nazik ve güler yüzlü candan olmalıdır. Fakat samimiyeti hiçbir zaman ileri götürmemeli, şahsi olmamalı ve kendini bilmelidir. Terapistlerin kıyafeti mesleklerine uygun olmalıdır.

Her Maltepe Spa Masaj uygulamasından önce ellerini yıkamalı, dokunmadan önce ılık ve kuru olmalıdır. Maltepe Spa Masaj Terapistinin yorgunluk ve sırt ağrısından korunması için duruşuna ve görüntüsüne dikkat etmesi gerekir. Ayrıca iyi postur iyi bir görünüş verir. Beden ağırlığı her iki ayak üzerine dengeli bir şekilde dağıtmalı uygun pozisyon alınmalıdır.

İyi bir terapist basınç tatbikinde adale kuvvetini kullanacağı yerde, vücut ağırlığının yerini değiştirerek fazla güç sarf etmeden aynı işi yerine getirebilir. Sabah alınmış bir masaj uygulamasıyla tüm gün masaj uygulamalarının rahatlatıcı ve uyarıcı rahatlığından istifade etmenize katkıda bulunur.

Öğlenden sonra masaj uygulaması alacak kimse ise akşam yemeğinden en az iki saat önce veya iki saat sonra masaj seansı alması ve o günkü yorgunluktan ve stresinden ertesi güne dinlenmiş bir bedenle istifade etmesine katkıda bulunur, Maltepe Spa Masaj uygulamasından en az iki saat önce ve iki saat sonra duş almak çok iyi gelir ve masaj uygulamalarının etkilerini artırır.

Leave a Reply