Mandara Refleksoloji Derin Doku Bali Masaj Uygulamaları

Mandara Masajı(Four Hand)

Bu Masaj uygulamasıyla stresten arınıyor ağrılarınızla vedalaşıyorsunuz. Mandara masajı yaptırdığınızda bunu iki kat daha fazla hissediyorsunuz. Mandara masaj uygulaması kendinizi cennette hissetmek gibi bir şey. İki Terapist aynı anda ve birbirleriyle son derece uyumlu ve Senkronize bir Şekilde Terapi gerçekleştiriyor..

Uygulama Süresi 45 Dakika

avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu

istanbul masaj salonu

Refleksoloji

Ayaklar vücudumuzun en önemli parçasıdır onlar yaşamımız boyunca tüm yükleri çeken tek organlarımızdır. Uzak doğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masaj uygulamasında ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkilere göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.

Uygulama Süresi 30 Dakika
—————————————————————————–
Derin Doku Masajı

Bu masaj uygulamasının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masaj uygulamalarından hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masa türüdür. Masaj uygulaması esnasında sert bası uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Uygulama Süresi 50 Dakika
—————————————————————————-
BALİ MASAJİ

Bali masaj uygulaması, kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan masajda özellikle el ve ayak bölgesinde yoğun olarak çalışılır.

Uygulama Süresi 50 Dakika ve 75 Dakika olarak değişkenlik gösterebilir.

Leave a Reply