Anti selülit masaj uygulamaları ve masaj çeşitleri

Anti Selülit masaj uygulamaları :

Eğitimli Terapistlerimiz Tarafından uygulanan Selülit tedavisinin en önemli ayağı masaj uygulamalarıdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımımızdaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımımızı harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar. 

Bölgesel masajlar :

Baş, boyun, ense, omuz, sırt, sırt ve bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır. Rahatsızlık tespit edildikten sonra doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır. Süre yaklaşık 30 dakikadır. 

istanbul masöz bayan avcılar bakırköy taksim beyoğlu şişli masaj spa merkezleri hamam sauna hizmetleri baş masajı bölgesel masaj sırt

istanbul maltepe masaj salonu masaj hizmetleri

Diğer Masaj Teknikleri ve Çeşitleri

Günümüzde Bir çok değişik masaj uygulamasına Merkezimizdeki masaj terapistleri (masör ve masözler) sadece uzmanlık eğitimi ve sertifika alınan yukardaki masaj tekniklerini uygulamaktadır. Ancak farklı kültürlerden kaynaklanan ve farklı amaçlara yönelik daha pek çok masaj türü vardır:

Bunlardan bazıları Anti stres masajı, Aroma relax masaj, Ayurveda, Ayurvedik Masaj, Bali Masajı, Champissage ( Çampisaj, Baş masajı ), Chavutti Thirumal, Craniosacral masajı, Çikolata terapisi, Hamam kese, Hamile masajı ve Bebek masajı, Hindu Baş Masajı, Holistik Vücut Masaj uygulaması, Hu Na Hawai Masajı, Kahve terapi, Klasik Masaj, Kleopatra masaj uygulaması (yosun ile), Küba masajı, Lenf Drenaj (lenfatik drenaj), Lomi Lomi Masajı (Lomi Lomi Hawaii Masajı), Mandara masajı, Medikal masaj (tıbbi masaj), Nefertiti masajı, Reiki, Geleneksel Roma masajı, Sıcak Taş Masajı, Soğuk Taş Terapisi, Shiatsu, Shirodhara Masajı, Sultan masajı (kil ile), Şarap terapisi, Tayland Masajı, Tay Yoga Masajı, Tui Na, Watsu, Yüz masajı Sertifikalı çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmemiz için bizi arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz…

Leave a Reply