My Dream Spa Massage And Beauty Center

My Dream Spa Massage And Beauty Center olarak 2017 yılında İstanbul’un anadolu yakasında kurduğumuz, Ümraniye ilçesinde bulunan spa güzellik ve masaj salonumuzda, vücut masajı öncelikli spa ve güzellik bakım hizmetleri veriyor olmaktan onur duyuyoruz.

Konforlu ve profesyonel bir ortamda; vücut masajı, aromaterapi, klasik masaj, güzellik bakımı, güzellik ürünleri, akupunktur, akupres, ayurvedik masaj gibi vücut yorgunluğu kaynaklı streslerden ve zihinsel ve fiziksel uyku bozukluklarından kurtulmak isteyen müşterilerimizi en ideal şekilde hizmet etmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize iyi bir gece uykusu sunup, beslenme, egzersiz, yoga, fitness, masaj uygulamaları, spor aktiviteleri gibi sağlıklı yaşam tarzlarının önemini anlatmayı, sağlıklı bir yaşam sürmelerini desteklemek ve programlarımıza katmakta başlıca hedeflerimiz arasındadır. Değerli müşterilerimizin, beyne ve vücuda verecekleri değeri özel masaj tedavileri ile daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak için, her biri profesyonelleşmiş uzman terapist, estetisyen kalifiye kişilerden oluşan ekibimizle birlikte, sağlık alanında vizyon, tutku ve beceriyi bir araya getiriyoruz.

Size her zaman, kaliteli ve özgün özel hizmet sunmaya devam edeceğimizi taahhüt ederek; size yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Szilerde eşsiz uygulamalarımızdan yararlanmak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilir ve eşsiz uygulamalarımızdan istediğiniz seçebilirsiniz…

Leave a Reply