Maltepe spa masaj merkezi

Yıllar önce açılmış şubemiz ile dünyanın en ünlü ve yeni tekniklerini kullanan profesyonel terapistlerin uyguladıkları seanslarımız ile hem zihninizi hem de bedeninizi yenileme ve direnç merkezinizi güçlendirme inkanı sunan. Maltepe spa masaj merkezi ayrıcalığı ile gece yarısına kadar özel hizmetlerimizi deneyimleyebileceğiniz özel anadolu yakası masaj uygulamalarımız ile teniniz ve bedeniniz yumuşacık zihniniz arınmış ve ruhsal olarak tazelenmiş olacaksınız.

ÖNE ÇIKAN ANADOLU YAKASI MASAJ UYGULAMALARIMIZ

MALTEPE SPA HAMAM KESE VE KÖPÜK MASAJI

bedenimizdeki zararlı toksinlerin ve ölü hücrelerin atılmasını sağlar, gözenekleri açar, cildimize nefes aldırır ve tazelik kazandırır.

MALTEPE MASAJ MERKEZİ KLASİK MASAJ UYGULAMALARI (LOKAL)

Özellikle sırt ve omuz bölgelerinde oluşan ağrıları, gerginlik, tutulmalar, kas spazmları gibi sorunların giderilmesi için kullanılan yöntemdir.

aroma terapi masaj ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz,istanbul masaj,google masaj,yahoo masaj,twitter masaj salonu,paris masöz,amerika masaj salonu internasyonel masaj salonu

istanbul maltepe masaj salonu

İSTANBUL MASAJ MERKEZİ SELÜLİT MASAJ UYGULAMASI VE SIKILAŞTIRMA

Maltepe Masaj ve vakumlama yolu ile kan dolaşımının hızlanması sağlanır; sıvı birikmesi minimize edilir ve bağ dokunun sıkılaşmasıyla selülitlerin yok edilmesine yardımcı olur.

ANADOLU YAKASI SICAK TAŞ TERAPİSİ VOLKANİK TAŞ

Isıtılmış volkanik taşların özel Maltepe masaj yöntemi ile bedende gezdirilmesi ve belli noktalarda bırakılması yoluyla uygulanan bir masaj seansıdır. Bu işlem sonucunda dinlenme, arınma ve rahatlama sağlanır.

MALTEPE LENF DRENAJ UYGULAMASI

Lenf yollarına yumuşak manipülasyon ile yapılan şişli masaj uygulamasıdır. Kan dolaşımını düzenler ve bedenimizde oluşan ödemin atılmasına yardımcı olur.

ÖZEL MALTEPE MASAJ MERKEZİ SPOR MASAJ UYGULAMASI

Adalelere derinlemesine uygulanan manipülasyon ile seri bir şekilde etki eden bir masaj yöntemidir.

MALTEPE MASAJ MERKEZİ BRONZ MASAJI

Kalıcı ve doğal bir bronzluk imkanı sunan bu yöntem, kakao ve havuç yağı karışımıyla uygulanan masaj yöntemidir

KADIKÖY MASAJ MERKEZİ AROMATERAPİ MASAJ UYGULAMASI

Tamamen doğal bitki esansiyel özel aromatik masaj yağları kullanılan masaj yöntemidir. Rahatlama ve dinlendirme amaçlı bir masaj türü olup sizlerin hem bedenen hem de ruhsal olarak daha iyi hissetmenizi sağlayan bir yöntemdir.

Leave a Reply