cildi besleyici ve sıkılaştırıcı yağlar

Diyetisyen Terapist Ceyda Kalbi büyük, İstanbul’un Üsküdar ilçesindeki profesyonel bir diyetisyen ve terapisttir. Uzun yıllar önce İstanbul Merkez Hastanesi’nde diyetisyenlik mesleğini seçti ve kariyerine başladı, çoğu ünlü isimlerin ve masaj merkezlerindeki çalışanların diyet programını oluşturması ile tanınmıştır. Diyetisyen Terapist Ceyda Kalbi büyük uyguladığı diyet programları, masaj uygulamaları ve sağlıksız gıda ürünleri, healthy motivation hizmetleriyle tanınmıştır.

Diyetisyen Terapist Ceyda Kalbi büyük uzman olarak amacı; Hastaya diyetisyen olarak doğru ve sağlıklı diyet planları ile destek üretmek, hasta ile birebir araştırmaları gerçekleştirerek sağlıklı bilgileri paylaşarak sağlıklı beslenmenin önemini vurgulamaktır. Diyetisyen Terapist Ceyda Kalbi büyük, verilere göre müşteriye özel tarifler oluşturarak özel çözümler üretmektedir. Söz konusu tarifler bu şekilde kişinin kişilik özelliklerini, ihtiyaçlarını, hayata gösterdiği tepkiyi, yaşam tarzını ve hayata dair hedeflerini de dikkate alınarak oluşturulmaktadır.

Diyetisyen Terapist Ceyda Kalbi büyük, yaptığı çalışmalar için farklı profesyonel organizasyonlar tarafından ödüller almaya hak kazanmıştır. Çift yetkinlik belgesi ile hem diyetisyenlik tecrübesini de hem de profesyonel terapistler arasındaki kabiliyetini göstermeyi başarmıştır.

bali masajı maltepe hamam masaj spa anadolu yakası avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu uluslar arası masaj salonu

Maltepe masaj salonu

Özetlemek gerekirse; Diyetisyen Terapist Ceyda Kalbi büyük aldığı formasyonu ve lisansla profesyonel uygulamalar ve sürekli yenilikler kullanarak hastalara kişiye özel diyet ve masaj programları üretmektedir. Yetkinliğini kanıtlamış ve ödüller almıştır. Amacı ise hastalarına sağlıklı ve verimli bir diyete destek sağlamaktır. Maltepe masaj merkezi Diyet ve masaj uygulamalarımız geri İletişim kurduğumuz her müşteri için önem taşıyor ve doğru şekilde anlaşılmalarını sağlıyoruz. Sağlıklı yaşama hakkındaki akılcı önerilerimize başvuran herkesi İstanbul diyet ve masaj uygulama ailesine davet ediyoruz. Bölgesel zayıflama ve selülit sorunları için geliştirmiş özel bir masaj yağımız var. Bahsettiğimiz bitki özlerinden oluşan Maltepe yağlı masaj uygulayarak sorunlu bölgeye yedirildiğinde o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Yapılan masajın da etkisiyle lenf kanalları ile vücuttan idrarla veya ter ile atılmasını sağlıyor. Ayrıca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı özelliği de vardır. Aşağıda belirtilen yağların hepsi %100 saf doğal bizim üretimimiz olan yağlardır. Piyasadaki sentetik karışımlı bitkisel kokulu yağlardan değildir. Bu masaj yağını evde kendiniz uygulayabileceğiniz gibi, profesyonel bir masör veya masöz tarafından da uygulatabilirsiniz. Birçok güzellik merkezinde de uygulanan, saf bitki özlerinden oluşan bu yağ karışımı yaklaşık 10 ila 15 uygulama sonrasında bölgesel zayıflama ve selülit sorunlarının giderilmesinde gözle görülür çok iyi neticeler vermektedir. İçeriğinde şunlar var: Susam yağı, badem yağı, portakal kabuk yağı, limon kabuk yağı, kekik yağı, mersin yağı, nane yağı, defne yaprağı yağı, biberiye yağı Bu ürün, gün aşırı sorunlu bölgeye Maltepe masaj şeklinde uygulanıyor. 20 ila 30 dakika boyunca tatbik edilen bölgeyi sararak sıcak tutmakta fayda var. Sürülen bölgede en az iki saat kalmalı suyla temas etmemeli, sonrasında yıkanabilir. (Gece yatmadan önce uygulayıp, sabah yıkama suretiyle de kullanılabilirsiniz) daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Leave a Reply