terapistlerin medikal masaj önerileri

Anadolu Yakası Özel Termal Masaj Merkezi, masaj sektöründe 2013 yılında İstanbul, Maltepe bölgesindeki ilk ve tek sağlıklı yaşam merkezi olarak kurulmuş olup, bütün değerli ziyaretçilerine kaliteli ve bir benzeri olmayan hizmet vermeye başlamıştır. Misyonumuz; sağlık, güvenlik, rahatlık ve memnuniyet sonucu müşterilerimizin bütün dünyalık ihtiyaçlarını karşılamak, masaj tedavisinin ve terapistlerin medikal önerilerini uygulama programlarının takibini desteklemek ve onların hayatlarını kolaylaştırmaktır.

Anadolu Yakası Özel Termal Masaj Merkezi, çalışanlarımıza en üst düzeyde masaj hizmeti sunarak, aradıkları hizmet türleriyle zaman kaybını en aza indirgemeyi amaçlayarak müşterilerimize odaklıdır. Tüm kullanıcılar için keyifli ve klas bir ortamda çalışmalarımızı sürdürmek için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaktan hiçbir şekilde vazgeçmiyoruz.

Anadolu Yakası Özel Termal Masaj Merkezi, her zaman oldukça titiz davrandığımız kişisel bilgilerin gizliliğini güven altına alacağından emin olmanızı sağlıyor. Hedefimiz, tüketicilerimizin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak ve mümkün olan en iyi hizmeti vermektedir.

bali masajı maltepe hamam masaj spa anadolu yakası avrupa yakası maltepe masaj salonu kadıköy masaj salonu uluslar arası masaj salonu

Maltepe masaj salonu

Kurulduğundan günlerden bu yana, Anadolu Yakası Özel Termal Masaj Merkezi olarak elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi, hayatınızı kolaylaştıran projelerle başarıyla paylaşmaya kararlıyız. Müşterilere daha iyi bir anlayış ve özel masaj seansları, medikal tedavileri sunan, destek ekibinde yer alan bütün personelimize yürekten inanıyoruz. Kullandığımız son teknoloji araçlarımız veya üretilen yüksek kalite ev yapımı ürünlerimiz sayesinde en iyi sonuçları almak istiyoruz.

Çiftlere Özel İstanbul Masaj Hizmetinin Özellikleri

Çiftlere özel masaj hizmetinin birçok önemli özelliğe sahip olduğunu ve bu özellikler sayesinde de ekstra keyifli olduğunu söyleyebiliriz. Balayında veya normal tatillerinizde rahatlıkla çiftlere özel sunulan İstanbul masaj imkanlarından yararlanabilirsiniz. Tabi bu masaj kürünü yaptırmadan önce içeriğini, ne olduğunu ve özelliklerini de bilmeniz gerekir. İyi bir çift masajı için ayrıca iyi bir otel, spa merkezi veya masaj salonu da bulmanız önemli detaylardır.

Çift Masajı Nedir Ve Çiftler Neden Tercih Edilmelidir?

Çiftlere özel masaj uygulaması standart olarak uygulanan masajın bir odada, aynı anda fakat iki farklı kişi tarafından yapılmasıdır. Yani eşiniz veya sevgilinizle bir masaj odasına alınır ve burada isterseniz aynı masaj uygulatır veya isterseniz farklı bir masaj yöntemini farklı uzmanlar tarafından yaptırabilirsiniz. Çift masajı yaptırmak için illa ayrı cinsiyetten olmanıza yani eşiniz veya sevgilinizle olmanıza gerek yoktur. İsterseniz anneniz, babanız, kız veya erkek kardeşiniz ve hatta arkadaşınızla da çift masajını yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply