Maltepe Sıcak taş masajı

Özel Maltepe Gizemli Spa Masaj Merkezi, 2003 yılından bu yana, istanbul Yenimahalle’de faaliyet göstermektedir. Özel Maltepe Gizemli Spa Masaj Merkezi, sağlıklı yaşam ve iyi olmanın peşinde koşan herkese dünyaca bilinen özel, kaliteli ve doğru masaj hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz
Özel Maltepe Gizemli Spa Masaj Merkezi Olarak Misyonumuz her müşterimizin beden ve ruh sağlığını korumak için, profesyonel, kişisel olarak uyumlu ve etkili masaj terapilerini sunmaktır. Müşterilerimizin konforunu ve memnuniyetlerini öne alarak, sektör standartlarının üstünde hizmet anlayışına sahibiz.

Özel Maltepe Gizemli Spa Masaj Merkezi Olarak Vizyonumuz
Vizyonumuz ise tüm müşterilerimize sağlıklı ve mutlu bir yaşam kazandırarak her zaman temel değerlerimizle çizilmiş koşullar altında yüksek kalite standartlarını korumaktır.

Hedefimiz
Hedefimiz, sağlıklı bir yaşam sürme hakkına sahip olan herkesin en iyi şekilde desteğini sunmak ve sağlıkla ilgili terapi seçeneklerinden faydalanmalarını sağlamaktır. El el tutmuş olarak bu hedefe yaklaşmak için etkili ve kaliteli masaj hizmetleri veriyoruz. Bu arada sizlere masaj merkezimize özel uygulamalarından olan sıcak bir masaj yöntemimizden söz etmek istiyoruz…

Sıcak taş masajı

Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik Maltepe masaj, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

Maltepe Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. İstanbul masaj terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine Maltepe masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masajı için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masajından daha pahalıdır.

Leave a Reply