Maltepe Spa Masaj Merkezi, Genellikle bedenimizde bilinen bölgelerde yaşadığımız sorunlar bellidir bu duruma göre mesleğinde oldukça kalifiye ve eğitimli terapistler ile çalışmamızın amacı siz değerli misafirlerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmektir. Maltepe Spa Masaj Baş ve boyun, ense ve omuz ve sırt, sırt ve bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir Maltepe Spa Masaj uygulamasıdır. Bu masaj uygulamaları rahatsızlık tespit edilen bölgeye kalifiye terapist veya fizik doktoru kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır.

MİNİMUM SÜRE 30 DAKIKADIR

Baş Boyun Omuz Masaj Uygulamaları;
Sadece baş, boyun ve omuz bölgesine yönelik bir Maltepe Spa Masaj uygulamasıdır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde oldukça etkindir. Maltepe Spa Masaj  Uygulaması Aromatik yağlar eşliğinde saçları ve saç derisini besleyici etkisi sebebi ile de saçların güçlenmesi ve sağlığını kazanmasında çok faydalıdır.

maltepe masöz gigi avrupa yakası masaj uluslar arası masaj internasyonel masöz google masöz hotmail masöz instagram masöz spa masaj merkezi

istanbul maltepe masaj salonu

                                             MALTEPE SPA MASAJ MERKEZİ  SIRT MASAJ UYGULAMASI

Sırt adalelerindeki gerginliği azaltır, sırt kaslarını gevşetir, masaj ağrı ve tutulmaların oluşmasını engeller. Kamburlaşma, ağır yükler taşıma, kötü oturma pozisyonu, uzun süre ayakta durma, Maltepe Spa Masaj uygulaması kasların gerilmesine ve düğümlenmesine neden olan sorunları çözer. Masaj uygulaması kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir. Sinirler omurgadan başlayarak tüm bedene dağıldığı için Maltepe Spa Masaj yöntemi doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavaş ve kıvrak hareketlerle sakinleştirici yada hızlı ve çabuk hareketlerle heyecanlandırıcı etki yapar.

BACAK VE AYAK MASAJ UYGULAMALARI    

Maltepe Spa Masaj uygulaması uzun süre ayakta kalmaktan kaynaklanan ağrıları gidermeye, egzersiz sonrasında yorgun kasları dinlendirmeye yardımcı olabilir. Kan dolaşımı ve lenf sistemini uyarır ve böylelikle bu bölgeye yapılan düzenli Maltepe Spa Masaj uygulamaları ile uylukların pürüzsüzleşip güzelleşmesini sağlayabilirsiniz. Kötü duruş, sırt ağrısı ve bitkinlik farkında olmadığınız ayak sorunlarından kaynaklanıyor olabilir. Ayaklarınıza yaptıracağınız düzenli Maltepe Spa Masaj seansları sayesinde tüm vücudunuzu gevşetip canlandırarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz.