Referans Termal Spa Masaj

Referans Termal Spa Masaj Merkezi, 2013 yılından bu yana çevre halkına ve ziyaretçilerine güvenilir ve profesyonel masaj hizmeti sunan İstanbul merkezli bir firmadır. Misyonumuz, kaliteli ve misafirperver bir hizmet anlayışını her zaman sürdürmek ve üst düzey konforu yeni standartlarla bir araya getirmektir.

Referans Termal Spa Masaj Merkezi, son teknolojileri kullanarak müşterilerimize uluslararası standartlarda eşsiz masaj ve özel terapi sunmakta ve aynı zamanda sizlerin özel yaşam tarzınıza da bir değer katmaktadır. Masör ve masözlerimizden oluşturulmuş master masaj ekibimiz, en iyi uygulamalara erişebilmenizi sağlamak için titizlikle seçildi ve her biri mesleklerinin uzmanıdır.

Hizmetlerimiz arasında şarap masajı, derin kas oturma masajı, altın masaj, klasik masaj, aromaterapi masajı ve trigger nokta tedavisi bulunmaktadır. Size özgü masaj planını rahatlıkla oluşturabilmemiz için, sağlık durumunuz, beden tipiniz, gayeleriniz ve beklentileriniz iyice anlaşılmakta ve her zaman yakından izlenmektedir.

masaj spa merkezi google masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj instagram masa istanbul masöz masaj salonu

istanbul masaj ve spa merkezi

Kullandığımız malzemeler ise modern teknolojiye uygun, Referans Termal Spa Masaj Merkezinde çözümlenmiş ve derin masaj uygulamaları ile uyumlu olup  tamamen güvenilirdir. Ayrıca, Referans Termal Spa Masaj Merkezinde organik kremler, bitkisel kürler ve havuz hammaddeleri kullanıyoruz ve bunların hepsi ekipmanlarımızın profesyonel konforunu desteklemektedir.

Biz Referans Termal Spa Masaj Merkezinde olan her bireyin fiziksel ve ruhsal sağlığını iyileştirmek için özel olarak hazırlanmış hizmetler sunmaya odaklanıyoruz. Uzman ekibimiz, sundukları eşsiz masajlar ile stres ve gerginlikten kaynaklanan beden yorgunluğuna egzersiz programları nasıl dahil edileceği gibi, kişiye özel masaj ve medikal etkili özel terapi önerileri ile yardımcı olmaktadır.

Sizlere Referans Termal Spa Masaj Merkezi olarak sunduğumuz tarafımızca geliştirilmiş özel masaj çeşitlerimizden bazılarını belirtmek isteriz,

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, maltepe masaj ile gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan özel etkili bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Leave a Reply