Melda Spa Masaj

İstanbul Melda Spa Masaj Salonu olarak 2003 yılında istanbul Maltepe de kuruldu. Günümüze kadar kaliteli spa ve masaj hizmetimizi her zaman müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda geliştirerek sunmaya çalıştık. Özellikle de uzman masözlerimiz tarafından hazırlanan profesyonel termal masaj hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi ve spa deneyimlerinizi güzelleştirmeyi amaçlıyoruz. Profesyonellik, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi öncelikli tutmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz. Kompetan kadromuz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm araç ve gereçlerimiz ile geleneksel Türk hamamı, ayurveda masajları, kneipp tedavileri, refleksoloji masajı, Fransız sürprizi masajları, vücut ve cilt bakımları, peeling, aromaterapi, kürler, solarium hizmetleri ve sauna sunuyoruz. İşimizi güvenilir, şeffaf, dürüst ve disiplinli bir biçimde icra ediyoruz. Herkesin profesyonel bir spa masaj hizmeti almasını ve kendini yenilenmiş hissetmesini garanti altına alıyoruz.

Güzel ortamımızda termal masaj yapmanın, estetik bakım almanın ve spa’dan keyif almanın tadını çıkarın. Muhteşem tesislerimizle size ve arkadaşlarınıza arzu ettiğiniz her şeyi sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Yenileyici yanının yanı sıra, güvenli bir hizmet almanızı da güvence altına alıyoruz ve sizlere özellikle Refleksoloji ve ayak masajının aynı etkilere sahip olabileceği düşünülür. Ancak her ikisinin aynı etkiye sahip olduğunu gösteren herhangi bir kanıt bulunmamaktadır. Refleksologlar, refleksolojinin bazı hastalıkları iyileştirmede yardımcı olabileceğine veya kronik problemlerin açığa çıkarttığı semptomların şiddetini azaltabileceğine yönelik düşünceleri bulunur. Çeşitli potansiyel faydalar ile ilişkilendirilen refleksolojinin etkileri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Vücuttaki stres düzeyini azaltma,
  • Ruh halini iyileştirme,
  • Bağışıklık sistemini güçlendirme,
  • Sindirim sistemini iyileştirme,
  • Sırt veya artrit ağrısı gibi ağrıları azaltma,
  • Soğuk algınlığı veya bakteriyel enfeksiyonların iyileşmesini hızlandırma,
  • Hormonal dengesizlikleri düzenleme.

Leave a Reply